Kvalifikacijski turnir Slovenija šahira -Gorenjka matira 2018

Datum: 07.12.2018 - 07.12.2018

Organizator: SD Kocevje

Sistem: berger, 11 kol

Igralni čas: 2 x 3 min. 2 sek./potezo


         Kvalifikacijski turnir Slovenija šahira -Gorenjka matira 2018
                               Kočevje, 7.12.2018

Končno stanje
                         Tit  ELO LRat FED            Točke   RPZ Soneb Zmage W-We
  1. Vesel Mark            I 2152 2213 SLO ŠD Kočevje      9   4.0 40.50   0.0  1.02
              (1976)         1W11 0B4  1W12 1W6  1B7  1W5  1B3  1W8  0B2  1W9  1B10
  2. Ivetič Sašo           I 1889 2026 SLO ŠD Kočevje    8.5   4.0 39.75   0.0  2.91
              (1971)         1B5  0W3  =B8  1B12 1W9  1B10 1W11 1B4  1W1  0B6  1W7 
  3. Ačimovič Sergej      II 1721 2108 SLO ŠD Kočevje      8   3.5 36.75   0.0  1.32
              (2003)         1W8  1B2  =W9  1B10 1W11 1B4  0W1  1B6  =W7  0B5  1W12
  4. Mestek Igor          MK 2201 2218 SLO ŠD Kočevje      8   3.0 34.75   0.0 -0.05
              (1971)         1W12 1W1  1B6  =W7  =B5  0W3  1B8  0W2  1B9  1W10 1B11
  5. Bajo Tin              I 1864 2113 SLO ŠD Kočevje    7.5   2.5 30.00   0.0  0.74
              (2001)         0W2  1B9  1W10 1B11 =W4  0B1  0W6  1B7  1W12 1W3  1B8 
  6. Ačimovič Vasja        I 1961 2200 SLO ŠD Kočevje      7   2.0 28.00   0.0 -0.83
              (2001)         1W10 1B11 0W4  0B1  1W12 0W7  1B5  0W3  1B8  1W2  1B9 
  7. Podkoritnik Stanko   MK 2019 2136 SLO ŠD Kočevje      6   2.0 21.50   0.0 -1.04
              (1952)         1W9  1B10 1W11 =B4  0W1  1B6  1W12 0W5  =B3  0W8  0B2 
  8. Ačimovič Dejan        I 1834 2035 SLO ŠD Kočevje    5.5   1.5 16.75   0.0 -0.20
              (1968)         0B3  1B12 =W2  1B9  1W10 1B11 0W4  0B1  0W6  1B7  0W5 
  9. Jalovec Igor         II 1310 1901 SLO ŠD Kočevje    3.5   0.5  7.00   0.0 -0.41
              (2009)         0B7  0W5  =B3  0W8  0B2  1B12 1W10 1B11 0W4  0B1  0W6 
 10. Šertelj Kiani Nia   III      1833 SLO ŠD Kočevje    1.5   0.0  0.75   0.5 -1.58
              (2006)         0B6  0W7  0B5  0W3  0B8  0W2  0B9  1B12 =W11 0B4  0W1 
 11. Grišin Lia          III      1684 SLO ŠD Kočevje    1.5   0.0  0.75   0.5 -0.26
              (2007)         0B1  0W6  0B7  0W5  0B3  0W8  0B2  0W9  =B10 1B12 0W4 
 12. Polajnar Lev        III      1662 SLO ŠD Kočevje      0   0.0  0.00   0.0 -1.62
              (2007)         0B4  0W8  0B1  0W2  0B6  0W9  0B7  0W10 0B5  0W11 0B3 

Arbiter: Stanko Podkoritnik
WinSvicar verzija 3.00.03 
Lastnik: SD Kocevje
Kočevje, Slovenija, 7.12.2018, 11 kol berger
Igralni cas: 2 x 3 min. 2 sek./potezo 
Datoteka: C:\Turnir\Kvalificijski turnir Slovenija šahira - Gorenjka  matira 2018\Kvalific