Pokal Poljanske doline Minervo 2018 7/8 - Open Žiri

Datum: 17.11.2018 - 17.11.2018

Organizator: ŠD Poljane

Sistem: svicar, 9 kol

Igralni čas: 10 minut


              Pokal Poljanske doline Minervo 2018 7/8 - Open Žiri
                                Žiri, 17.11.2018

Končno stanje
                        Tit  ELO LRat FED                           Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Mazi Leon           IM 2346 2422 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka           9  39.0  51.0   0.0  1.53
              (1959)         1W14 1B10 1W4  1B3  1W2  1B8  1W5  1W9  1B11
  2. Trussevich Sergey   FM 2281 2337 LJU ŠK Ljubljana                   7  39.0  52.0   0.0  0.16
              (1975)         1B19 1W6  1B8  1W5  0B1  1W4  0B3  1W17 1B9 
  3. Kosmač Blaž         MK 2183 2307 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka         6.5  39.0  52.5   0.0 -0.13
              (1978)         1W12 1B9  1W16 0W1  =B5  1B17 1W2  0B4  1B8 
  4. Bulatovič Milorad   MK 1964 2175 SLO ŠK Stari Mayr Kranj          6.5  39.0  52.0   0.0  1.21
              (1953)         1B15 1W18 0B1  1B16 1W10 0B2  1W8  1W3  =B5 
  5. Ušeničnik Matej      I      2062 SLO ŠK Kolektor Idrija             6  38.5  50.5   0.0  1.70
              (1973)         1W22 1B13 1W29 0B2  =W3  1B10 0B1  1W16 =W4 
  6. Kovač Silvo         MK      1986 SLO ŠK Kolektor Idrija           5.5  32.5  42.5   0.0 -1.15
              (1942)         1W20 0B2  0W12 1B15 1W22 0B11 =W7  1B19 1B13
  7. Mori Boris                  1670 SLO Koroški ŠK Dravograd         5.5  29.5  37.0   0.0  2.30
              (1971)         0B8  1W25 1B18 0B9  0W14 1W23 =B6  1W22 1B16
  8. Trussevich Simon    II 1766 2163 SLO ŠK Ljubljana                   5  40.0  53.0   0.0 -0.61
              (2004)         1W7  1B17 0W2  1B19 1W9  0W1  0B4  1B14 0W3 
  9. Lotrič Matevž       II      1936 SLO ŠK Stari Mayr Kranj            5  38.0  50.5   0.0  0.63
              (1960)         1B30 0W3  1B15 1W7  0B8  1W19 1W11 0B1  0W2 
 10. Jukan Nesib         MK 1907 2051 SLO ŠK Trzin                       5  37.0  49.0   0.0 -0.85
              (1969)         1B23 0W1  1B11 1W12 0B4  0W5  1B15 0W13 1B17
 11. Bobnar Vid                  1866 SLO                                5  34.5  45.0   0.0  1.10
              (1971)         1W28 =B29 0W10 1B13 =W17 1W6  0B9  1B12 0W1 
 12. Piskar Rihard       II 1723 1729 SLO ŠD Radovljica                  5  32.5  42.0   0.0  1.60
              (1943)         0B3  1W30 1B6  0B10 =W16 =W13 1B19 0W11 1B22
 13. Rant Pavle                  1809 SLO                                5  30.5  39.5   0.0 -0.21
              (1949)         1B31 0W5  =B22 0W11 +*29 =B12 1W30 1B10 0W6 
 14. Mazzini Matjaž              1758 SLO                                5  30.0  41.0   0.0  0.94
              (1970)         0B1  0W16 1B25 1W23 1B7  1W18 0B17 0W8  1B20
 15. Vukanič Avgust      II      1688 SLO ŠK Kolektor Idrija             5  30.0  39.0   0.0  1.46
              (1951)         0W4  1B27 0W9  0W6  1B21 1B20 0W10 1B24 1W18
 16. Čadež Jože                  1800 SLO                              4.5  35.0  43.5   0.0  0.31
              (1955)         1W26 1B14 0B3  0W4  =B12 1W22 1B18 0B5  0W7 
 17. Borštar Dušan        I 1865 1897 SLO Šahovsko društvo Domžale     4.5  32.5  41.5   0.0  0.09
              (1961)         1B25 0W8  1B23 1W24 =B11 0W3  1W14 0B2  0W10
 18. Bobnar Samo         II      1915 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka           4  31.5  40.5   0.0 -2.76
              (2004)         1W27 0B4  0W7  1B20 1W30 0B14 0W16 1W21 0B15
 19. Trček Roman        III      1742 SLO ŠK Kolektor Idrija             4  30.0  38.5   0.0 -0.13
              (1975)         0W2  1B20 1W28 0W8  1B24 0B9  0W12 0W6  1B27
 20. Hadžič Muradif      IV      1608 SLO ŠK Kolektor Idrija             4  27.5  35.0   0.0 -0.58
              (1959)         0B6  0W19 1B31 0W18 1B26 0W15 1B23 +*30 0W14
 21. Ušeničnik Igor              1000 SLO                                4  24.0  30.5   0.0  3.10
              (1965)         0B0  0B0  0B0  1B28 0W15 1W26 1W27 0B18 1W25
 22. Persoglia Silvij   III      1619 SLO ŠK Kolektor Idrija           3.5  32.0  41.0   0.0 -0.33
              (1955)         0B5  1W31 =W13 +*29 0B6  0B16 1W24 0B7  0W12
 23. Konjar Franc                1609 SLO                                3  25.0  32.0   0.0 -1.30
              (1951)         0W10 1B26 0W17 0B14 1W25 0B7  0W20 1B28 0W24
 24. Kavčič Marko                1662 SLO                                3  25.0  31.5   0.0 -1.52
              (1961)         0W29 1B28 1W27 0B17 0W19 0B30 0B22 0W15 1B23
 25. Kankelj Smiljan             1471 SLO                              2.5  23.5  30.5   0.0 -2.23
              (1967)         0W17 0B7  0W14 =B26 0B23 1W27 0B28 +*32 0B21
 26. Trček Marcel                1011 SLO                              2.5  20.5  26.5   0.0  0.39
              (2007)         0B16 0W23 0B30 =W25 0W20 0B21 +*32 0B27 1W28
 27. Križnar Adolf               1500 SLO                                2  22.5  29.5   0.0 -1.89
              (1931)         0B18 0W15 0B24 -*30 1W28 0B25 0B21 1W26 0W19
 28. Trček Mark                  1366 SLO                                2  20.0  26.5   0.0 -1.99
              (2009)         0B11 0W24 0B19 0W21 0B27 +*32 1W25 0W23 0B26
 29. Šolmajer Luka       MK 2028 2126 SLO ŠD Rokada Lendava                 ODSTOPIL -0.83
              (1976)         1B24 =W11 0B5  -*22 -*13 13B0  0B0  0B0  0B0 
 30. Demšar Simon                1518 SLO                                   ODSTOPIL  0.23
              (1991)         0W9  0B12 1W26 +*27 0B18 1W24 0B13 -*20 20B0 
 31. Kavčič Ambrož               1050 SLO                                   ODSTOPIL -0.24
              (2010)         0W13 0B22 0W20 -*32 0B0  0B0  0B0  0B0  0B0 

Arbiter: Marjan Butala
WinSvicar verzija 3.01.03 
Lastnik: Marjan Butala
Žiri, Slovenija, 17.11.2018, 9 kol svicar
Igralni cas: 10 minut 
Datoteka: C:\turnir\T181117 - Žiri\T181117 - Žiri