Štajerska kadetska liga 2017/18 - 9/10

Datum: 18.05.2018 - 18.05.2018

Organizator: ŽŠK Maribor

Sponzor: Srednja gradbena šola in gimnazija MB

Sistem: švicar 7

Igralni čas: 10 min + 5s


tajerska kadetska liga 2017/18 - 9/10
                   Srednja gradbena šola Mb, 18.5.2018

Koncno stanje
                             Tit  LRat                           Tocke MBuch  Buch Zmage W-We
  U9
  1. Šalabalija Matija           1766  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       7  22.0  30.5   0.0  2.39
         (2009)         1B17 1W5  1B11 1W2  1B7  1W12 1B4 
  2. Veber Kolja Tito         II 1861  OŠ Poh. odreda Sl. Bist.     5.5  22.0  33.0   0.0 -0.07
         (2009)         1W8  1B13 1W4  0B1  1W9  =B3  1W7 
  3. Kit Aljoša                  1500  OŠ Tabor I Mb                  5  22.0  31.0   0.0  2.68
         (2010)         1B16 =W6  0B5  1B8  1W13 =W2  1B12
  4. Červek Roškar. Leonard  III 1670  OŠ A. Ingoliča Sp. Polsk.      5  21.5  30.0   0.0  0.99
         (2011)         1B28 1W10 0B2  1W20 1B5  1W7  0W1 
  5. Cojzer Filip             IV 1566  OŠ Tabor I Mb                  5  21.0  28.5   0.0  1.10
         (2010)         1W29 0B1  1W3  1B18 0W4  1B8  1W10
  6. Heric Meta              III 1673  OŠ Kamnica                     5  18.5  26.5   0.0  0.71
         (2009)         1W24 =B3  1W14 0W7  =B16 1B18 1W9 
  7. Želj Lan                III 1731  OŠ Celje                       4  23.5  33.5   0.0 -0.13
         (2010)         1W21 1B9  1W12 1B6  0W1  0B4  0B2 
  8. Hribernik Jernej         IV 1520  ŠK Slovenec Poljčane           4  21.0  28.0   0.0  0.49
         (2011)         0B2  1W26 1B10 0W3  1B17 0W5  1B11
  9. Šoba Anej                   1538  OŠ F.R. Staneta Mb             4  19.5  27.5   0.0  1.14
         (2010)         1B15 0W7  1B22 1W16 0B2  1W19 0B6 
 10. Kikec Timon                 1107  OŠ A. Besednjaka Mb            4  19.5  27.5   0.0  3.44
         (2009)         1W19 0B4  0W8  1B21 1W14 1B16 0B5 
 11. Grobelšek Šjama         WII 1547  OŠ Sladki Vrh                  4  18.0  28.0   0.0  0.61
         (2009)         1W18 1B14 0W1  0B19 1W24 1B15 0W8 
 12. Ancelj Lukas                1609  OŠ Šmarje pri Jelšah           4  16.5  25.0   0.0 -0.09
         (2009)         1B26 1W25 0B7  1W17 1B19 0B1  0W3 
 13. Vaupot Kajetan           IV 1555  II. OŠ Slov. Gradec            4  16.0  23.0   0.0  0.01
         (2011)         1B23 0W2  0B17 1W22 0B3  1W25 1B20
 14. Javornik Lina           III 1723  OŠ D. Flisa Hoče               4  15.5  22.0   0.0 -1.33
         (2009)         1B27 0W11 0B6  1W23 0B10 1W26 1B17
 15. Šabec Jan                   1436  ŠK Slovenec Poljčane           4  15.0  21.0   0.0  0.72
         (2011)         0W9  +*30 0B20 1W27 1B23 0W11 1B19
 16. Smaka Matic                 1651  OŠ A. Besednjaka Mb          3.5  19.0  26.5   0.0 -1.46
         (2009)         0W3  1B22 1W21 0B9  =W6  0W10 1B18
 17. Šabec Jakob                 1513  ŠK Slovenec Poljčane           3  19.0  26.5   0.0  0.24
         (2009)         0W1  1B29 1W13 0B12 0W8  1B24 0W14
 18. Šale Nejc                   1465  OŠ Šmarje pri Jelšah           3  17.5  24.0   0.0  0.45
         (2010)         0B11 1W27 1B28 0W5  1B20 0W6  0W16
 19. Lihteneger Luka             1525  OŠ Tabor I Mb                  3  17.0  22.5   0.0 -1.32
         (2009)         0B10 1W28 1B25 1W11 0W12 0B9  0W15
 20. Pavletič Tin                1530  OŠ Tabor I Mb                  3  16.5  24.5   0.0 -0.71
         (2010)         0W22 1B24 1W15 0B4  0W18 1B21 0W13
 21. Šega Jošt                   1506  ŠK Slovenec Poljčane           3  16.5  22.0   0.0 -0.96
         (2009)         0B7  1W23 0B16 0W10 1B22 0W20 1B25
 22. Koler Rebeka                1425  OŠ A. Besednjaka Mb            3  15.0  20.5   0.0 -0.03
         (2010)         1B20 0W16 0W9  0B13 0W21 +*30 1B26
 23. Žiger Jaka                  1500  OŠ S. Klavore Mb               3  14.5  19.0   0.0 -0.72
         (2009)         0W13 0B21 +*30 0B14 0W15 1W29 1B27
 24. Hancman Lina                1500  OŠ Kamnica                     3  13.0  18.5   0.0 -0.56
         (2009)         0B6  0W20 1B26 1W25 0B11 0W17 1B29
 25. Casar Ana                   1026  OŠ Bogojina                    2  16.0  22.0   0.0  0.52
         (2011)         +*30 0B12 0W19 0B24 1W28 0B13 0W21
 26. Kosec Nik                   1500  OŠ Tabor I Mb                  2  15.5  21.0   0.0 -1.64
         (2010)         0W12 0B8  0W24 +*30 1B27 0B14 0W22
 27. Casar Marija                1500  OŠ Bogojina                    2  13.0  17.5   0.0 -1.36
         (2011)         0W14 0B18 1W29 0B15 0W26 1B28 0W23
 28. Hodnik Nina                 1500  OŠ O. Meglič Ptuj              2  11.0  16.5   0.0 -2.22
         (2009)         0W4  0B19 0W18 1B29 0B25 0W27 +*30
 29. Simonič  Nino               1500  OŠ Sv. Trojica                 1  12.0  18.0   0.0 -2.89
         (2010)         0B5  0W17 0B27 0W28 +*30 0B23 0W24

  U12
  1. Javornik Nik          II 1947  OŠ D. Flisa Hoče               7  25.0  35.0   0.0  1.99
         (2007)         1W3  1B18 1W6  1B4  1W2  1B5  1W11
  2. Stražišnik Enej       II 1824  OŠ Muta                        6  20.5  29.5   0.0  1.79
         (2006)         1B38 1W16 1B10 1W26 0B1  1W13 1W4 
  3. Heric Luka            IV 1589  OŠ Kamnica                   5.5  19.0  28.0   0.0  2.96
         (2007)         0B1  1W31 1B37 1W18 =B9  1W27 1B10
  4. Centrih Aleks         II 1872  OŠ L. Štuklja Mb               5  21.5  31.5   0.0  0.33
         (2006)         1B29 1W27 1B22 0W1  1B13 1W7  0B2 
  5. Lugarič Kotnik Liam   II 1916  OŠ Poh. odreda Sl. Bist.       5  20.5  30.5   0.0 -0.31
         (2008)         1B24 1W7  1B26 0W13 1B14 0W1  1B20
  6. Čurič Enej           III 1780  OŠ J. Padežnika Mb             5  20.0  29.0   0.0  0.51
         (2008)         1B39 1W14 0B1  1W16 0B7  1W28 1B13
  7. Pivec Žak            III 1706  ŠK Slovenec Poljčane           5  20.0  26.5   0.0  1.38
         (2006)         1W43 0B5  1W39 1B15 1W6  0B4  1W17
  8. Koritnik Vid         III 1840  OŠ Šmarje pri Jelšah           5  19.0  26.5   0.0 -0.40
         (2008)         1W25 0B12 0W15 1B30 1W33 1W9  1B14
  9. Drevenšek Gašper      II 1907  OŠ A. Besednjaka Mb          4.5  21.0  29.5   0.0 -0.95
         (2008)         1W15 0B11 1W12 1B27 =W3  0B8  1W26
 10. Casar Zala               1719  OŠ A. Besednjaka Mb          4.5  21.0  28.5   0.0  0.20
         (2006)         1W31 1B40 0W2  1B23 1W12 =B11 0W3 
 11. Simič Pušnik Vito        1713  OŠ M. Konšaka Mb             4.5  20.5  30.5   0.0  0.91
         (2006)         1B19 1W9  0B13 1W24 1B28 =W10 0B1 
 12. Casar Izidor         III 1660  OŠ Bogojina                  4.5  19.5  27.5   0.0  1.41
         (2008)         1B28 1W8  0B9  1W22 0B10 1W26 =W19
 13. Ahec David               1784  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       4  23.0  29.5   0.0  0.21
         (2006)         1W45 1B23 1W11 1B5  0W4  0B2  0W6 
 14. Brinovec Lucy            1608  OŠ Šempeter v Sav. dolini      4  21.5  29.5   0.0  1.12
         (2007)         1W21 0B6  1W34 1B17 0W5  1B25 0W8 
 15. Ačanski Marko            1553  OŠ Kamnica                     4  19.5  26.5   0.0  1.65
         (2006)         0B9  1W19 1B8  0W7  0B26 1W41 1B27
 16. Klajnšek Aljan           1624  OŠ Poh. odreda Sl. Bist.       4  18.0  25.5   0.0  0.41
         (2008)         1W42 0B2  1W30 0B6  1W34 0B17 1W35
 17. Blažič Gal               1715  OŠ A. Besednjaka Mb            4  17.5  25.5   0.0 -0.74
         (2007)         0B30 1W34 1B29 0W14 1B24 1W16 0B7 
 18. Vaupot Eliza          WI 1714  II. OŠ Slov. Gradec            4  17.5  25.5   0.0 -0.68
         (2008)         1W44 0W1  1B38 0B3  1W31 0W20 1B29
 19. Marolt Aljaž             1500  OŠ L. Pliberška Mb             4  16.0  22.0   0.0  1.22
         (2006)         0W11 0B15 1W42 =B32 1W38 1W36 =B12
 20. Skuhala Klemen           1500  OŠ L. Pliberška Mb             4  14.5  20.0   0.0  1.55
         (2006)         0W32 0B33 1W44 1B45 1W23 1B18 0W5 
 21. Šumak Vito               1500  OŠ L. Pliberška Mb             4  13.5  19.0   0.0  0.39
         (2007)         0B14 0W36 +*46 0W29 1B43 1B33 1W32
 22. Kotnik Filip          IV 1725  OŠ Ljubečna                  3.5  18.0  25.5   0.0 -1.03
         (2008)         1B36 1W30 0W4  0B12 =W25 =B23 =B24
 23. Muzel Ulla           WII 1638  OŠ Šmarje pri Jelšah         3.5  17.0  23.5   0.0 -0.33
         (2008)         1B41 0W13 1B36 0W10 0B20 =W22 1B28
 24. Bezjak Jaka Gal          1567  OŠ Kamnica                   3.5  16.5  22.5   0.0  0.73
         (2007)         0W5  1B44 1W40 0B11 0W17 1B30 =W22
 25. Sovič Jakob              1528  OŠ M. Konšaka Mb             3.5  15.0  21.5   0.0  0.56
         (2006)         0B8  0W28 1B41 1W43 =B22 0W14 1B36
 26. Sep Matic            III 1740  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       3  21.0  30.0   0.0 -0.74
         (2008)         1W33 1B32 0W5  0B2  1W15 0B12 0B9 
 27. Rutar Markuš Gašper      1643  OŠ B. Polančičev Mb            3  19.5  28.0   0.0 -0.60
         (2008)         1W35 0B4  1W33 0W9  1B29 0B3  0W15
 28. Murko Tinej              1500  OŠ J. Hudalesa Jur. dol        3  19.0  26.0   0.0  0.72
         (2007)         0W12 1B25 1W32 1B39 0W11 0B6  0W23
 29. Ušen Ela                 1549  OŠ Pesnica                     3  17.5  24.0   0.0  0.23
         (2006)         0W4  1B43 0W17 1B21 0W27 1B34 0W18
 30. Lavrinc Lan              1500  OŠ L. Pliberška Mb             3  17.0  23.5   0.0  0.69
         (2006)         1W17 0B22 0B16 0W8  1B42 0W24 1B41
 31. Kocbek Jure              1500  OŠ J. Hudalesa J. dol          3  16.5  23.5   0.0  0.34
         (2008)         0B10 0B3  1W35 1W37 0B18 0B32 1W40
 32. Stevanovič Stevan        1622  OŠ L. Pliberška Mb             3  16.5  23.0   0.0 -1.36
         (2006)         1B20 0W26 0B28 =W19 =B36 1W31 0B21
 33. Kacjan David             1500  OŠ J. Hudalesa Jur. dol        3  15.5  22.0   0.0  0.37
         (2007)         0B26 1W20 0B27 1W41 0B8  0W21 1B42
 34. Markuš Jaka              1500  OŠ Korena                      3  15.0  21.0   0.0  0.16
         (2008)         1W37 0B17 0B14 1W38 0B16 0W29 1W39
 35. Nikl Nik                 1500  OŠ Sv. Trojica                 3  11.5  16.5   0.0 -0.14
         (2006)         0B27 0W38 0B31 1B44 1W40 1W37 0B16
 36. Knuplež Rene             1500  OŠ Sv. Trojica               2.5  17.0  22.5   0.0 -0.32
         (2006)         0W22 1B21 0W23 1B40 =W32 0B19 0W25
 37. Grajfoner Niko           1500  OŠ Korena                    2.5  12.5  18.5   0.0 -1.38
         (2008)         0B34 +*46 0W3  0B31 =W44 0B35 1W45
 38. Bečkanovič Sara          1500  OŠ Sv. Trojica                 2  16.0  23.0   0.0 -0.86
         (2006)         0W2  1B35 0W18 0B34 0B19 0W42 1B44
 39. Hancman Karin            1500  OŠ Kamnica                     2  15.0  22.0   0.0 -0.90
         (2007)         0W6  1B42 0B7  0W28 0B41 1W43 0B34
 40. Ilešič Martin            1500  OŠ L. Pliberška Mb             2  15.0  20.0   0.0 -1.63
         (2007)         +*46 0W10 0B24 0W36 0B35 1W45 0B31
 41. Perko Patrick            1500  OŠ Sv. Trojica                 2  15.0  19.5   0.0 -1.20
         (2007)         0W23 1B45 0W25 0B33 1W39 0B15 0W30
 42. Perko Sašo               1500  OŠ Sv. Trojica                 2  14.0  19.5   0.0 -1.83
         (2007)         0B16 0W39 0B19 +*46 0W30 1B38 0W33
 43. Merčnik Neja             1500  OŠ Sv. Trojica                 2  13.0  18.5   0.0 -1.63
         (2007)         0B7  0W29 1W45 0B25 0W21 0B39 +*46
 44. Makuc Lili               1500  OŠ Sv. Trojica               1.5  14.5  19.5   0.0 -2.14
         (2007)         0B18 0W24 0B20 0W35 =B37 +*46 0W38
 45. Gungl Eva                1500  OŠ Sv. Trojica                 1  11.0  16.0   0.0 -2.66
         (2007)         0B13 0W41 0B43 0W20 +*46 0B40 0B37

  U15
  1. Žižek Rene            II 1838  OŠ Tišina                    6.5  20.5  28.0   0.0  2.61
         (2004)         1W22 1B16 1W4  =B6  1W8  1B10 1W2 
  2. Štern Urban           II 1932  OŠ Fram                        5  22.0  31.5   0.0  0.63
         (2004)         0W16 1B5  1W14 1B11 1W6  1B3  0B1 
  3. Vaupot Luka           II 2037  II. OŠ Slov. Gradec            5  20.0  28.0   0.0 -0.57
         (2005)         1W19 0B4  1W16 1W9  1B13 0W2  1B6 
  4. Menciger Kocb. Nino   II 1797  OŠ Tabor I Mb                  5  19.5  28.0   0.0  1.20
         (2005)         1B24 1W3  0B1  0W8  1B18 1W15 1W10
  5. Žvarc Nik             II 2015  OŠ D. Kobala Mb                5  19.5  27.5   0.0 -0.53
         (2005)         =B15 0W2  1B12 1W16 =B7  1W13 1B8 
  6. Hanc Nejc             II 1849  OŠ Sv. Jurij                 4.5  22.0  32.0   0.0  0.79
         (2003)         1B12 1W13 1B11 =W1  0B2  1W9  0W3 
  7. Kodrič Gašper            1827  Oš L. Pliberška Mb           4.5  17.0  23.0   0.0  0.30
         (2004)         1B25 1W17 0B9  0W13 =W5  1B19 1W14
  8. Marovt Nejc              1851  ŠK Slovenec Poljčane           4  20.5  29.5   0.0 -0.17
         (2003)         1W14 0B9  1W22 1B4  0B1  1W17 0W5 
  9. Drevenšek Doroteja   WII 1781  OŠ A. Besednjaka Mb            4  20.0  25.0   0.0  0.47
         (2005)         1B26 1W8  1W7  0B3  0W10 0B6  1W18
 10. Deželak Nik              1862  OŠ Šmarje pri Jelšah           4  19.5  28.5   0.0 -0.41
         (2005)         1B21 0W11 1B15 1W17 1B9  0W1  0B4 
 11. Podvršnik Luka           1799  OŠ Poh. odreda Sl. Bist.       4  19.5  26.5   0.0  0.01
         (2004)         1W23 1B10 0W6  0W2  1B12 =B14 =W13
 12. Varga Tomaž           IV 1621  OŠ M. Durjave Mb               4  17.5  24.5   0.0  1.36
         (2003)         0W6  1B20 0W5  1B23 0W11 1B16 1B17
 13. Bauman Vid               1785  ŠK Slovenec Poljčane         3.5  21.0  29.0   0.0  0.07
         (2005)         1W20 0B6  1W18 1B7  0W3  0B5  =B11
 14. Ancelj Tristan           1624  OŠ Šmarje pri Jelšah         3.5  18.5  25.5   0.0  1.11
         (2004)         0B8  1W24 0B2  1W15 1B21 =W11 0B7 
 15. Pečnik Maj               1720  OŠ 1 M. Sobota               3.5  18.0  25.5   0.0  0.28
         (2004)         =W5  1B19 0W10 0B14 1W22 0B4  1W21
 16. Muršič Ana               1645  OŠ Tabor I Mb                  3  21.0  27.5   0.0  0.50
         (2003)         1B2  0W1  0B3  0B5  1W23 0W12 1B26
 17. Roškar Nikolina          1779  OŠ Tabor I Mb                  3  18.0  24.5   0.0 -1.19
         (2003)         1W18 0B7  1W23 0B10 1W19 0B8  0W12
 18. Ribič Rok                1470  OŠ Kamnica                     3  15.5  21.5   0.0  1.07
         (2005)         0B17 1W25 0B13 1W24 0W4  1B20 0B9 
 19. Červek Roškar. Erik      1738  OŠ A. Ingoliča Sp. Polsk.      3  15.0  21.0   0.0 -0.90
         (2004)         0B3  0W15 1B24 1W25 0B17 0W7  1B23
 20. Perko Žan                1500  OŠ Sv. Trojica                 3  12.0  16.0   0.0  0.13
         (2003)         0B13 0W12 0B21 1B26 1W25 0W18 1B24
 21. Rup Aljaž                1628  OŠ Poh. odreda Sl. Bist.     2.5  14.5  19.5   0.0 -1.12
         (2006)         0W10 0B23 1W20 =B22 0W14 1B25 0B15
 22. Hodnik Luka              1615  OŠ O. Meglič Ptuj            2.5  13.0  19.5   0.0 -0.74
         (2004)         0B1  1W26 0B8  =W21 0B15 0W24 1B25
 23. Arsevski Enej            1500  OŠ Sv. Trojica                 2  15.5  19.5   0.0  0.01
         (2003)         0B11 1W21 0B17 0W12 0B16 1B26 0W19
 24. Emeršič Luka             1500  OŠ Sv. Trojica                 2  15.0  20.0   0.0 -0.56
         (2005)         0W4  0B14 0W19 0B18 1W26 1B22 0W20
 25. Arsevski Gal             1500  OŠ Sv. Trojica                 1  14.0  18.5   0.0 -1.54
         (2005)         0W7  0B18 1W26 0B19 0B20 0W21 0W22
 26. Žitnik Lara              1500  OŠ Sv. Trojica                 0  12.5  17.5   0.0 -2.81
         (2005)         0W9  0B22 0B25 0W20 0B24 0W23 0W16


Arbiter: Branko Vadlja, IA
WinSvicar verzija 4.00.00 Lastnik: Branko Vadlja
Srednja gradbena šola Mb, SLO, 18.5.2018, 7 kol svicar
Igralni cas: 10 min + 5 sek  
Datoteka: C:/turnir/18sk9u15/18sk9u15