GT 2018 pospešeno - 1/10

Datum: 17.04.2018 - 17.04.2018

Organizator: Gostilna Tabor Maribor

Sponzor: Gostilna Tabor Maribor

Sistem: švicar 9

Igralni čas: 10 min + 5s


GT 2018 pospešeno - 1/10
                       Maribor, Gostilna Tabor, 17.4.2018

Koncno stanje
                       Tit  LRat                          Tocke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Žugaj Fjodor       MK 2221  ŠK Branik Maribor             7  38.0  49.0   0.0  0.20
         (1974)         1W14 1B7  1W12 1B8  =W5  =B3  1W10 0B2  1B11
  2. Mitrovič Boris     MK 2097  ŠD Fram                       7  37.0  47.5   0.0  1.33
         (1956)         1W6  0B11 1W16 1B12 0W3  1B14 1W7  1W1  1B4 
  3. Hevir Vladimir      I 2114  ŠD Fram                       6  37.5  47.0   0.0  0.06
         (1963)         0B10 1W19 1B22 1W11 1B2  =W1  =B4  1W6  0B5 
  4. Šoštarič Denis     IV 2186  ŠK Malečnik                   6  35.0  45.0   0.0 -0.65
         (1988)         1W18 0B12 1W14 1B15 =W10 1B5  =W3  1B8  0W2 
  5. Špelec Darko       MK 2060  ŠK Branik Maribor             6  34.5  44.5   0.0  0.55
         (1959)         1B19 1W10 =W11 1B17 =B1  0W4  0B6  1W15 1W3 
  6. Vizovišek Slavko   II 1874  ŽŠK Maribor                 5.5  34.5  44.0   0.0  1.75
         (1949)         0B2  1W20 0B9  1W22 1W12 1B17 1W5  0B3  =W7 
  7. Bajec Tomaž           1987  ŠK Branik Maribor           5.5  34.0  44.0   0.0  0.16
         (1967)         1B9  0W1  0B10 1W20 1W17 1B15 0B2  1W14 =B6 
  8. Cojhter Karl       MK 2190  ŽŠK Maribor                 5.5  33.0  41.0   0.0 -1.16
         (1944)         1B23 1W13 =B17 0W1  1B11 0B10 1W12 0W4  1B14
  9. Alatič Andrej     III 1809  ŠK Branik Maribor           5.5  28.0  36.5   0.0  1.20
         (1949)         0W7  =B18 1W6  0B14 0W15 +*24 1W17 1B16 1B10
 10. Mejal Jože         II 1881  ŠD Fram                       5  39.0  49.0   0.0  2.22
         (1954)         1W3  0B5  1W7  1B18 =B4  1W8  0B1  =W11 0W9 
 11. Flandija Zvonko       1917  ŠD Kamnica                    5  36.0  45.5   0.0  1.38
         (1960)         1W22 1W2  =B5  0B3  0W8  1B18 1W21 =B10 0W1 
 12. Prevolšek Miha     II 1945  ŠD Messer Slovenija Ruše      5  35.5  45.5   0.0  0.83
         (1996)         1B20 1W4  0B1  0W2  0B6  1W13 0B8  1W19 1B15
 13. Šardi Darko         I 1975  ŠD Fram                       5  25.5  34.0   0.0 -0.95
         (1969)         1W16 0B8  0W15 1B19 0W14 0B12 +*24 1B21 1W18
 14. Kontler Saša       II 1898  ŠK Malečnik                   4  37.0  47.0   0.0  0.83
         (1955)         0B1  1W21 0B4  1W9  1B13 0W2  1B18 0B7  0W8 
 15. Furh Ivan         III 1659  ŠK Branik Maribor             4  33.5  42.5   0.0  1.75
         (1942)         +*24 0W17 1B13 0W4  1B9  0W7  1B19 0B5  0W12
 16. Gundič Danijel        1802                                4  24.5  32.5   0.0 -0.40
         (1975)         0B13 1W23 0B2  0W21 1B22 0W19 1B20 0W9  +*24
 17. Tolič Mato          I 2016  ŠK Malečnik                 3.5  31.0  38.0   0.0 -2.37
         (1955)         1W21 1B15 =W8  0W5  0B7  0W6  0B9  1B23 0W22
 18. Vekič Vojislav     II 1885  ŠD Laporje                  3.5  30.0  37.0   0.0 -1.26
         (1952)         0B4  =W9  1B23 0W10 1B20 0W11 0W14 +*24 0B13
 19. Pev Ivo               1846                              3.5  29.0  36.0   0.0 -0.83
         (1942)         0W5  0B3  1B21 0W13 +*24 1B16 0W15 0B12 =W23
 20. Stauber Rudi          1741  ŠK Branik Maribor           3.5  26.5  33.0   0.0 -0.21
         (1948)         0W12 0B6  +*24 0B7  0W18 1B23 0W16 1W22 =B21
 21. Kobale Jože           1840  ŠD Fram                     3.5  25.0  31.0   0.0 -0.70
         (1948)         0B17 0B14 0W19 1B16 1W23 1W22 0B11 0W13 =W20
 22. Filipovič Dragan      1691  ŠK Branik Maribor             3  27.5  34.5   0.0  0.00
         (1950)         0B11 +*24 0W3  0B6  0W16 0B21 1W23 0B20 1B17
 23. Bruči Hamdi           1894                              1.5  22.0  30.0   0.0 -3.73
         (1959)         0W8  0B16 0W18 +*24 0B21 0W20 0B22 0W17 =B19


Arbiter: Branko Vadlja, IA
WinSvicar verzija 4.00.00 Lastnik: Branko Vadlja
Maribor, Gostilna Tabor, SLO, 17.4.2018, 9 kol svicar
Igralni cas: 7 min  + 5 sek 
Datoteka: C:/turnir/18gt1po/18gt1po