Področno prvenstvo OŠ Podravja 2017/18

Datum: 13.12.2017 - 13.12.2017

Organizator: Zavod za šport Ptuj

Sistem: berger, 9 kol

Igralni čas: 15 min


                  Področno prvenstvo OŠ Podravja 2017/18 - F15
                                Ptuj, 13.12.2017

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                          Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Murko Tadej           IV 1380 1873 SLO OŠ Hajdina                  8.5  39.5  52.0   0.0  1.73
              (2004)         1W15 1B6  1W10 1B3  =W2  1B9  1W11 1B4  1W5 
  2. Podvršnik Luka           1257 1831 SLO OŠ Pohorskega odreda          8  36.5  47.5   0.0  1.68
              (2004)         1B30 1W16 1B24 1W4  =B1  1W5  =B3  1W10 1B9 
  3. Marovt Nejc              1209 1789 SLO OŠ Poljčane                 6.5  39.0  50.5   0.0  0.52
              (2003)         1B25 1W17 1B9  0W1  1B16 1W4  =W2  0B5  1W13
  4. Červek Roškari Erik           1791 SLO OŠ Antona Ingoliča            6  41.0  54.0   0.0  0.00
              (2004)         1W8  1B18 1W11 0B2  1W6  0B3  1W9  0W1  1B10
  5. Bauman Vid               1176 1736 SLO OŠ Poljčane                   6  40.5  53.0   0.0  0.31
              (2005)         1W19 0B9  1W7  1B17 1W11 0B2  1W6  1W3  0B1 
  6. Šalabalija Jaša               1554 SLO OŠ Črešnjevec                 6  34.5  46.0   0.0  2.10
              (2002)         1B23 0W1  1B26 1W12 0B4  1W19 0B5  1W14 1W11
  7. Koren Matevž                  1504 SLO OŠ Anice Černejeve          5.5  30.0  39.0   0.0  1.47
              (2004)         0B24 1W20 0B5  1W22 0B14 =W8  1B26 1B15 1W19
  8. Papotnik Žiga                 1514 SLO OŠ Laporje                  5.5  28.0  36.0   0.0  1.53
              (2004)         0B4  0W12 1B29 1W32 0W10 =B7  1W31 1B24 1B14
  9. Rap Filip                     1520 SLO OŠ Laporje                    5  40.0  51.0   0.0  2.36
              (2004)         1B29 1W5  0W3  1B10 1B24 0W1  0B4  1W12 0W2 
 10. Žvižaj Jan                    1640 SLO OŠ Črešnjevec                 5  38.0  49.5   0.0  0.34
              (2003)         1B26 1W14 0B1  0W9  1B8  1W17 1B16 0B2  0W4 
 11. Hodnik Luka                   1565 SLO OŠ Olge Meglič                5  36.0  48.5   0.0  1.00
              (2004)         1B21 1W22 0B4  1W14 0B5  1W12 0B1  1W17 0B6 
 12. Leskovar Luka                 1500 SLO OŠ Črešnjevec                 5  32.5  40.5   0.0  0.86
              (2004)         0W18 1B8  1W15 0B6  1W31 0B11 1W20 0B9  1W21
 13. Malnar Rok                    1500 SLO OŠ Črešnjevec                 5  27.0  35.5   0.0  1.19
              (2005)         1B20 0W24 0B14 1W26 0W15 1B31 1B25 1W16 0B3 
 14. Mahorič Žiga                  1519 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas    4.5  34.0  43.0   0.0  0.27
              (2004)         1W28 0B10 1W13 0B11 1W7  =W24 1B18 0B6  0W8 
 15. Golc Martin                   1517 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč          4.5  32.5  45.0   0.0  0.38
              (2004)         0B1  1W23 0B12 1W21 1B13 0W16 1B19 0W7  =B17
 16. Korez Luka                    1562 SLO OŠ Žetale                   4.5  32.5  42.5   0.0  0.29
              (2004)         1W27 0B2  1W32 1B19 0W3  1B15 0W10 0B13 =W18
 17. Uršič Niko                    1545 SLO OŠ Laporje                  4.5  30.0  38.5   0.0  0.55
              (2004)         1W32 0B3  1W27 0W5  1B25 0B10 1W24 0B11 =W15
 18. Kokot Lion                    1536 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč          4.5  28.5  37.5   0.0  0.19
              (2005)         1B12 0W4  1B21 0W24 0B19 1B26 0W14 1W25 =B16
 19. Benko Alen                    1512 SLO OŠ Olge Meglič                4  33.0  41.5   0.0  0.00
              (2004)         0B5  1W29 1B22 0W16 1W18 0B6  0W15 1B20 0B7 
 20. Režek Aljaž                   1526 SLO OŠ Žetale                     4  28.5  37.0   0.0  0.00
              (2004)         0W13 0B7  0W25 1B23 1B27 1W22 0B12 0W19 1B24
 21. Detiček Aleks                 1500 SLO OŠ Črešnjevec                 4  26.5  33.5   0.0  0.00
              (2005)         0W11 1B31 0W18 0B15 1B28 0W25 1B30 1W22 0B12
 22. Vrtačnik Gašper               1500 SLO OŠ Markovci                   4  25.5  33.0   0.0  0.00
              (2004)         1W31 0B11 0W19 0B7  1W29 0B20 1W27 0B21 1W25
 23. Kavkler Marko                 1500     OŠ Laporje                    4  21.5  29.5   0.0  0.00
              (2004)         0W6  0B15 0W31 0W20 0B30 1W29 1B28 1B32 1W27
 24. Razlag Tadej                  1572 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas    3.5  34.5  46.5   0.0  0.00
              (2004)         1W7  1B13 0W2  1B18 0W9  =B14 0B17 0W8  0W20
 25. Antolič Jaka                  1513 SLO OŠ Gorišnica                  3  29.0  37.5   0.0  0.00
              (2005)         0W3  0B32 1B20 1W28 0W17 1B21 0W13 0B18 0B22
 26. Čeh Nejc                      1511 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      3  28.5  36.5   0.0  0.00
              (2004)         0W10 1B28 0W6  0B13 1B32 0W18 0W7  0B27 1B30
 27. Jakomini Nejc                 1500 SLO OŠ Markovci                   3  25.0  31.5   0.0  0.00
              (2004)         0B16 1W30 0B17 0B31 0W20 1W28 0B22 1W26 0B23
 28. Skaza Sašo                    1500 SLO OŠ Olge Meglič                3  22.0  28.5   0.0  0.00
              (2003)         0B14 0W26 1B30 0B25 0W21 0B27 0W23 1W29 1B32
 29. Obreht Blaž                   1500 SLO OŠ Hajdina                  2.5  24.5  32.0   0.0  0.00
              (2004)         0W9  0B19 0W8  =W30 0B22 0B23 1W32 0B28 1W31
 30. Kos Sebastijan                1514 SLO OŠ Žetale                   2.5  21.5  31.5   0.0  0.00
              (2004)         0W2  0B27 0W28 =B29 1W23 0B32 0W21 1B31 0W26
 31. Letnik Nejc                   1518 SLO OŠ Markovci                   2  27.5  35.5   0.0  0.00
              (2004)         0B22 0W21 1B23 1W27 0B12 0W13 0B8  0W30 0B29
 32. Kitek Luka Urban              1500 SLO OŠ Laporje                    2  24.5  32.5   0.0  0.00
              (2004)         0B17 1W25 0B16 0B8  0W26 1W30 0B29 0W23 0W28



                  Področno prvenstvo OŠ Podravja 2017/18 - D15
                                Ptuj, 13.12.2017

Končno stanje
                     Tit  ELO LRat FED                Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Kralj Nika       WI 1361 1952 SLO OŠ Gorišnica        9  34.5  43.0   0.0  1.07
              (2005)         1W8  1B5  1W3  1B4  1B6  1W2  1W7  1B9  1W10
  2. Vidovič Iva              1500 SLO OŠ Ljudski vrt    6.5  30.5  40.0   0.0  2.50
              (2003)         +*14 0W4  1B9  1B11 =W5  0B1  1W8  1B6  1B12
  3. Čibri Lana       IV      1746 SLO OŠ Poljčane         6  30.0  39.5   0.0 -0.17
              (2003)         1B9  1W13 0B1  0W6  1B11 1W7  0B4  1W12 1B5 
  4. Kramberger Pia      1299 1726 SLO OŠ Ljudski vrt    5.5  35.0  46.5   0.0 -0.49
              (2003)         1W6  1B2  =W5  0W1  0B7  1B10 1W3  0B8  1W9 
  5. Leskovar Maja       1223 1646 SLO OŠ Ljudski vrt    5.5  34.0  45.5   0.0  0.54
              (2003)         1B7  0W1  =B4  1W13 =B2  =W6  1B9  1B11 0W3 
  6. Tement Barbara           1503 SLO OŠ Markovci       5.5  33.5  45.0   0.0  2.31
              (2004)         0B4  1W10 1B13 1B3  0W1  =B5  1W11 0W2  1B8 
  7. Kociper Anja             1500 SLO OŠ Gorišnica        5  30.0  39.5   0.0  1.30
              (2004)         0W5  =B8  +*14 1W12 1W4  0B3  0B1  1W10 =B11
  8. Lončarič Anja            1519 SLO OŠ Makole         4.5  29.5  39.0   0.0  0.56
              (2004)         0B1  =W7  =B10 =W9  1B12 1W11 0B2  1W4  0W6 
  9. Sagadin Nika             1509 SLO OŠ Makole           3  33.0  42.5   0.0 -0.30
              (2004)         0W3  1B11 0W2  =B8  =W10 1B12 0W5  0W1  0B4 
 10. Rojs Neža                1500 SLO OŠ Makole           3  28.5  38.0   0.0 -1.20
              (2004)         0W11 0B6  =W8  +*14 =B9  0W4  1W12 0B7  0B1 
 11. Vesenjak Zala            1536 SLO OŠ Gorišnica      2.5  31.5  38.0   0.0 -1.89
              (2004)         1B10 0W9  1B12 0W2  0W3  0B8  0B6  0W5  =W7 
 12. Leber Nikita             1500 SLO OŠ Olge Meglič      1  27.5  36.0   0.0 -3.55
              (2005)         0B13 +*14 0W11 0B7  0W8  0W9  0B10 0B3  0W2 
 13. Kokol Barbara            1538 SLO OŠ Ljudski vrt         ODSTOPIL -0.68
              (2003)         1W12 0B3  0W6  0B5  +*14 14B0  0B0  0B0  0B0 



                  Področno prvenstvo OŠ Podravja 2017/18 - F12
                                Ptuj, 13.12.2017

Končno stanje
                              Tit  ELO LRat FED                          Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Čelig Matija                      1818 SLO OŠ Črešnjevec                 8  44.5  58.0   0.0  1.36
              (2006)         1B10 1W16 1B7  1W9  1B3  0W2  1B5  1W6  1B11
  2. Lugarič Kotnik Liam          1055 1830 SLO OŠ Pohorskega odreda          8  44.0  56.0   0.0  1.57
              (2008)         1W41 1B19 1W5  1B8  1W6  1B1  0W3  1B4  1W7 
  3. Ahec David                        1649 SLO OŠ Črešnjevec               7.5  40.0  51.5   0.0  2.61
              (2006)         1W61 1B23 1W35 1B14 0W1  1B19 1B2  1W7  =B5 
  4. Kop Jaka                          1770 SLO OŠ Črešnjevec               6.5  40.5  53.5   0.0  0.11
              (2006)         1W15 1B27 1W17 =B6  0W8  1B14 1W16 0W2  1B10
  5. Rup Aljaž                    1037 1636 SLO OŠ Pohorskega odreda        6.5  40.0  51.0   0.0  1.63
              (2006)         1B57 1W11 0B2  1W18 1B33 1W34 0W1  1B20 =W3 
  6. Pinter Matjaž                     1663 SLO OŠ Črešnjevec               6.5  38.0  50.0   0.0  1.76
              (2006)         1B42 1W33 1B39 =W4  0B2  1W9  1B34 0B1  1W14
  7. Malnar Tim                        1633 SLO OŠ Črešnjevec                 6  43.0  52.0   0.0  1.29
              (2008)         1W59 1B24 0W1  1B26 1W11 1B15 1W8  0B3  0B2 
  8. Sep Matic                    1076 1720 SLO OŠ Črešnjevec                 6  39.0  50.0   0.0  0.12
              (2008)         1B55 1W18 1B34 0W2  1B4  1W13 0B7  0W10 1B20
  9. Pivec Žak                    1196 1673 SLO OŠ Poljčane                   6  36.0  46.5   0.0  0.24
              (2006)         1W47 1B26 1W13 0B1  0W19 0B6  1W54 1B23 1W22
 10. Kovačec Miha                      1507 SLO OŠ Gorišnica                  6  34.0  43.0   0.0  2.54
              (2007)         0W1  0B40 1W59 1B48 1W37 1B17 1W19 1B8  0W4 
 11. Golc David                        1515 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč            6  33.0  44.0   0.0  2.12
              (2006)         1W50 0B5  1W53 1B35 0B7  1W46 1W25 1B22 0W1 
 12. Onič Gal                          1564 SLO OŠ Laporje                    6  33.0  42.0   0.0  0.82
              (2007)         0W24 1B20 1W40 0B15 0W14 1B37 1W47 1B28 1W25
 13. Klajnšek Aljan                    1549 SLO OŠ Antona Ingoliča            6  32.5  41.5   0.0  1.49
              (2008)         1B30 1W52 0B9  1W36 1B38 0B8  0W20 1W33 1B21
 14. Horvat Jakob Vid                  1568 SLO OŠ Črešnjevec               5.5  37.0  47.5   0.0  1.09
              (2007)         1B51 =W46 1B21 0W3  1B12 0W4  1B39 1B15 0B6 
 15. Ternik Anže                       1506 SLO OŠ Črešnjevec               5.5  35.5  45.0   0.0  1.74
              (2008)         0B4  1W31 1B52 1W12 1B39 0W7  1B33 0W14 =B16
 16. Vrabič Oskar                      1530 SLO OŠ Gorišnica                5.5  34.5  46.0   0.0  1.40
              (2008)         1W40 0B1  1B46 0W22 1B30 1W21 0B4  1W36 =W15
 17. Pravdič Viktor                    1581 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč          5.5  34.5  45.0   0.0  0.45
              (2006)         1B32 1W22 0B4  0W33 1B24 0W10 1B42 =W18 1B30
 18. Tušek Timi                        1526 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč          5.5  33.5  43.0   0.0  1.31
              (2006)         1W25 0B8  1W48 0B5  1W47 1B28 0W22 =B17 1W35
 19. Sagadin Gašper                    1529 SLO OŠ Anice Černejeve            5  36.5  47.0   0.0  0.99
              (2006)         1B54 0W2  1B51 1W24 1B9  0W3  0B10 0W21 1B41
 20. Hercog Tilen                      1515 SLO OŠ Hajdina                    5  35.0  44.5   0.5  0.96
              (2006)         =B21 0W12 1B45 =W46 1B49 1W31 1B13 0W5  0W8 
 21. Zupanič Tai                       1500 SLO OŠ Hajdina                    5  35.0  44.5   0.5  0.89
              (2006)         =W20 1B44 0W14 =B43 1W23 0B16 1W27 1B19 0W13
 22. Milošič Lan                       1512 SLO OŠ Olge Meglič                5  34.5  43.5   0.0  0.95
              (2008)         1W38 0B17 1W50 1B16 0B34 1W39 1B18 0W11 0B9 
 23. Firbas Val                        1517 SLO OŠ Gorišnica                  5  33.5  44.0   0.0  0.86
              (2007)         1B28 0W3  1B49 0W34 0B21 1W29 1B31 0W9  1W38
 24. Gošnik Jan                        1500 SLO OŠ Črešnjevec                 5  32.5  41.5   0.0  1.16
              (2008)         1B12 0W7  1B43 0B19 0W17 0W36 1B49 1W39 1B34
 25. Orešič Mitja                      1500 SLO OŠ Anice Černejeve            5  32.0  41.0   0.0  0.82
              (2006)         0B18 1W55 0B33 1W42 1B36 1W32 0B11 1W34 0B12
 26. Kokot Leo                         1524 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč            5  31.5  40.5   0.0  0.68
              (2007)         1B49 0W9  1B29 0W7  0B46 =W30 1B32 =B35 1W37
 27. Žnidarič Alen                     1528 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč            5  31.0  40.0   0.0  0.48
              (2006)         1B29 0W4  1B30 0W38 0B31 1W40 0B21 1W54 1B42
 28. Skrbiš Anej                       1500 SLO OŠ Laporje                    5  29.0  38.0   0.0  0.25
              (2007)         0W23 +*62 0B36 1W51 1B55 0W18 1B43 0W12 1B33
 29. Majerič Žan                       1500 SLO OŠ Gorišnica                  5  28.5  35.0   0.0  0.64
              (2008)         0W27 1B61 0W26 0B37 1W41 0B23 1B58 1W55 1B36
 30. Gregorec Aljaž                    1500 SLO OŠ Gorišnica                4.5  32.5  41.5   0.0  0.31
              (2008)         0W13 1B41 0W27 1B50 0W16 =B26 1W38 1B46 0W17
 31. Kolarič Taj                       1500 SLO OŠ Gorišnica                4.5  30.0  38.0   0.0  0.15
              (2007)         0W35 0B15 1W41 1B56 1W27 0B20 0W23 =B47 1W46
 32. Ganzitti Luka                     1500 SLO OŠ Laporje                  4.5  28.0  35.0   0.0  0.21
              (2006)         0W17 0B38 1W44 1B53 =W35 0B25 0W26 1B58 1W47
 33. Marovt Luka                       1523 SLO OŠ Poljčane                   4  37.0  44.0   0.0  0.00
              (2008)         1W60 0B6  1W25 1B17 0W5  1B38 0W15 0B13 0W28
 34. Zebec Timi                        1579 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč            4  35.5  43.5   0.0  0.00
              (2007)         1W58 1B48 0W8  1B23 1W22 0B5  0W6  0B25 0W24
 35. Papotnik Gašper                   1531 SLO OŠ Laporje                    4  33.0  43.0   0.0  0.00
              (2007)         1B31 1W56 0B3  0W11 =B32 =W43 =B46 =W26 0B18
 36. Horvat Anže                       1519 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      4  32.0  41.0   1.0  0.00
              (2007)         0W53 1B37 1W28 0B13 0W25 1B24 1W50 0B16 0W29
 37. Kodrič Luka                       1500 SLO OŠ Poljčane                   4  32.0  41.0   0.0  0.00
              (2008)         0B39 0W36 1B57 1W29 0B10 0W12 1B44 1W43 0B26
 38. Širec Samo                        1500 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      4  32.0  41.0   0.0  0.00
              (2007)         0B22 1W32 1B42 1B27 0W13 0W33 0B30 1W51 0B23
 39. Onič Gaj                          1540 SLO OŠ Laporje                    4  31.5  41.0   0.0  0.00
              (2007)         1W37 1B53 0W6  1B47 0W15 0B22 0W14 0B24 1W48
 40. Kostanjevec Teo                   1500 SLO OŠ Olge Meglič                4  30.5  39.0   0.0  0.00
              (2008)         0B16 1W10 0B12 0W49 1W56 0B27 1B45 0W41 1B55
 41. Pliberšek Anže                    1512 SLO OŠ Črešnjevec                 4  29.0  40.0   0.0  0.00
              (2008)         0B2  0W30 0B31 1W57 0B29 1W49 1B52 1B40 0W19
 42. Arnuš Lan                         1500 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      4  28.5  35.5   0.0  0.00
              (2007)         0W6  1B60 0W38 0B25 1W53 1B48 0W17 1B50 0W27
 43. Vanček Luka                       1529 SLO OŠ Laporje                    4  26.5  33.0   0.0  0.00
              (2007)         0W48 1B58 0W24 =W21 1B52 =B35 0W28 0B37 1W57
 44. Kramberger Rene                   1520 SLO OŠ Olge Meglič                4  23.0  28.5   0.0  0.00
              (2008)         0B46 0W21 0B32 +*61 0W54 1B60 0W37 1W49 1B51
 45. Moharič Gašper                    1512 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      4  21.5  27.5   0.0  0.00
              (2008)         0B52 0W51 0W20 1B59 0W48 1B53 0W40 1B56 1W50
 46. Premužič Gojko Fin Luka           1500 SLO OŠ Hajdina                  3.5  34.0  43.5   0.0  0.00
              (2006)         1W44 =B14 0W16 =B20 1W26 0B11 =W35 0W30 0B31
 47. Arnuš Domen                       1500 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas    3.5  30.0  38.5   0.0  0.00
              (2007)         0B9  1W54 1B56 0W39 0B18 1W52 0B12 =W31 0B32
 48. Lindič Urban                      1500 SLO OŠ Gorišnica                  3  28.5  37.5   0.0  0.00
              (2008)         1B43 0W34 0B18 0W10 1B45 0W42 0B55 1W52 0B39
 49. Petek Jan                         1500 SLO OŠ Gorišnica                  3  28.0  34.0   0.0  0.00
              (2008)         0W26 1B59 0W23 1B40 0W20 0B41 0W24 0B44 1W58
 50. Vajngerl Nik Matija               1500 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      3  27.5  35.0   0.0  0.00
              (2008)         0B11 1W57 0B22 0W30 1B51 1W58 0B36 0W42 0B45
 51. Golirač Dejan                     1500 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      3  27.0  33.5   0.0  0.00
              (2007)         0W14 1B45 0W19 0B28 0W50 1B59 1W56 0B38 0W44
 52. Štandeker Jure                    1500 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      3  27.0  33.5   0.0  0.00
              (2007)         1W45 0B13 0W15 1B54 0W43 0B47 0W41 0B48 1W60
 53. Pšajd Fabian                      1500 SLO OŠ Olge Meglič                3  26.5  33.5   0.0  0.00
              (2008)         1B36 0W39 0B11 0W32 0B42 0W45 1B59 0W57 1B54
 54. Kunej Matic                       1500 SLO OŠ Anice Černejeve            3  26.0  35.0   0.0  0.00
              (2008)         0W19 0B47 +*61 0W52 1B44 1W55 0B9  0B27 0W53
 55. Alič Matjaž                       1500 SLO OŠ Olge Meglič                3  26.0  32.5   0.0  0.00
              (2007)         0W8  0B25 1W58 1B60 0W28 0B54 1W48 0B29 0W40
 56. Čeh Nejc                          1500 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      3  25.5  31.0   0.0  0.00
              (2007)         +*62 0B35 0W47 0W31 0B40 1W57 0B51 0W45 1B59
 57. Drobec Matej                      1500 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      3  22.0  29.0   0.0  0.00
              (2008)         0W5  0B50 0W37 0B41 1W59 0B56 1W60 1B53 0B43
 58. Gerečnik Nino                     1500 SLO OŠ Anice Černejeve            2  24.0  29.5   0.0  0.00
              (2008)         0B34 0W43 0B55 +*62 1W60 0B50 0W29 0W32 0B49
 59. Fridl Lan Tian                    1500 SLO OŠ Hajdina                    1  24.5  31.5   0.0  0.00
              (2007)         0B7  0W49 0B10 0W45 0B57 0W51 0W53 1B60 0W56
 60. Potisk Anže                       1500 SLO OŠ Anice Černejeve            1  21.0  26.0   0.0  0.00
              (2008)         0B33 0W42 +*62 0W55 0B58 0W44 0B57 0W59 0B52
 61. Bohinec Nino                      1500 SLO OŠ Gorišnica                     ODSTOPIL  0.00
              (2008)         0B3  0W29 -*54 -*44 0B0  0B0  0B0  0B0  0B0 



                  Področno prvenstvo OŠ Podravja 2017/18 - D12
                                Ptuj, 13.12.2017

Končno stanje
                         Tit  ELO LRat FED                    Točke   RPZ Soneb Zmage W-We
  1. Tič Vanessa                  1500 SLO OŠ Črešnjevec           7   2.0 21.00   0.0  3.71
              (2006)         1B3  1W8  1B4  1W7  1B5  1W2  1B6 
  2. Arnejčič Nuša                1575 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč      6   1.0 15.00   0.0  1.90
              (2007)         1B4  1W5  1B6  1W8  1B7  0B1  1W3 
  3. Premužič Gojko Pia           1500 SLO OŠ Hajdina              4   0.0  8.00   0.0  0.71
              (2006)         0W1  =W4  =B5  1W6  1B8  1W7  0B2 
  4. Murko Janja                  1502 SLO OŠ Hajdina            3.5   0.5  8.50   0.0  0.20
              (2006)         0W2  =B3  0W1  1W5  1B6  0W8  1B7 
  5. Tomažič Alina                1500 SLO OŠ Črešnjevec         2.5   0.5  5.00   0.0  0.00
              (2006)         1W7  0B2  =W3  0B4  0W1  0W6  1B8 
  6. Vrabl Zoja                   1500 SLO OŠ Hajdina              2   0.0  3.50   0.0  0.00
              (2006)         1W8  0B7  0W2  0B3  0W4  1B5  0W1 
  7. Vrabl Vanja                  1575 SLO OŠ Hajdina              2   0.0  3.00   0.0  0.00
              (2006)         0B5  1W6  1B8  0B1  0W2  0B3  0W4 
  8. Vogrinec Meta                1504 SLO OŠ Gorišnica            1   0.0  3.50   0.0  0.00
              (2008)         0B6  0B1  0W7  0B2  0W3  1B4  0W5 



                  Področno prvenstvo OŠ Podravja 2017/18 - F09
                                Ptuj, 13.12.2017

Končno stanje
                             Tit  ELO LRat FED                          Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Veber Kolja Tito            1030 1784 SLO OŠ Pohorskega odreda          9  37.0  49.5   0.0  1.51
              (2009)         1W10 1B7  1W6  1B3  1W2  1B5  1W11 1W4  1B8 
  2. Šalabalija Matija                1500 SLO OŠ Črešnjevec                 8  34.0  45.5   0.0  3.94
              (2009)         1B21 1W19 1W4  1B8  0B1  1W3  1B12 1B11 1W7 
  3. Kokot Matej                      1552 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč            6  37.0  47.5   0.0  1.25
              (2009)         1B22 1W15 1B12 0W1  1B4  0B2  1W7  1W5  0B6 
  4. Červek Roškari Leonard           1519 SLO OŠ Antona Ingoliča          5.5  38.5  49.0   0.0  1.22
              (2011)         1B23 1W11 0B2  1W7  0W3  1B6  =W5  0B1  1W14
  5. Šabec Jakob                      1500 SLO OŠ Poljčane                 5.5  34.0  46.5   0.0  1.00
              (2009)         0B7  +*24 1W13 1W12 1B14 0W1  =B4  0B3  1W11
  6. Kodrič Jurij                     1500 SLO OŠ Poljčane                 5.5  33.5  46.0   0.0  1.50
              (2009)         1B16 1W14 0B1  =W11 1B19 0W4  0B8  1W9  1W3 
  7. Hribernik Jernej                 1500 SLO OŠ Poljčane                   5  36.5  49.0   0.0  0.94
              (2011)         1W5  0W1  1B16 0B4  1W18 1B17 0B3  1W12 0B2 
  8. Hrga Gašper                      1500 SLO OŠ Gorišnica                  5  33.5  44.0   0.0  0.90
              (2009)         0B11 1W23 1B15 0W2  0B12 1W16 1W6  1B14 0W1 
  9. Plavčak Mihael                   1500 SLO OŠ Poljčane                   5  28.0  37.0   0.0  0.56
              (2011)         0B14 0B20 1W10 1W15 0B11 1W19 1W18 0B6  1B17
 10. Matjaž Anže                      1500 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      5  27.5  38.0   0.0  0.84
              (2009)         0B1  0W16 0B9  1B13 1W20 1W22 0B17 1W18 1B15
 11. Videčnik Ažbe                    1500 SLO OŠ Laporje                  4.5  38.0  50.5   0.0  0.43
              (2009)         1W8  0B4  1W20 =B6  1W9  1B14 0B1  0W2  0B5 
 12. Gobec Leon                       1500 SLO OŠ Pohorskega odreda        4.5  33.0  44.5   0.0  0.07
              (2009)         1W17 1B18 0W3  0B5  1W8  1B15 0W2  0B7  =W13
 13. Purgaj Jaka                      1500 SLO OŠ Gorišnica                4.5  24.5  31.0   0.0  0.00
              (2009)         0B19 1W21 0B5  0W10 0B22 1W23 1B16 1W17 =B12
 14. Razlag Sašo                      1544 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      4  33.0  42.5   0.0  0.00
              (2009)         1W9  0B6  1W17 1B18 0W5  0W11 1B20 0W8  0B4 
 15. Rom Filip                        1500 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      4  30.5  39.0   0.0  0.00
              (2009)         1W20 0B3  0W8  0B9  +*24 0W12 1B19 1B21 0W10
 16. Šabec Jan                        1500 SLO OŠ Poljčane                   4  30.0  37.0   0.0  0.00
              (2011)         0W6  1B10 0W7  1B20 0W17 0B8  0W13 +*24 1B22
 17. Trstenjak Patrik                 1500 SLO OŠ Laporje                    4  29.5  36.0   0.0  0.00
              (2009)         0B12 1W22 0B14 1W21 1B16 0W7  1W10 0B13 0W9 
 18. Žuran Tai                        1500 SLO OŠ Gorišnica                  4  29.0  35.5   0.0  0.00
              (2009)         +*24 0W12 1B19 0W14 0B7  1W21 0B9  0B10 1W23
 19. Brumec Anže                      1500 SLO OŠ Poljčane                   4  27.5  37.0   0.0  0.00
              (2010)         1W13 0B2  0W18 1B23 0W6  0B9  0W15 1B22 +*24
 20. Cvetko Tilen                     1500 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč            4  26.5  33.0   0.0  0.00
              (2010)         0B15 1W9  0B11 0W16 0B10 +*24 0W14 1B23 1W21
 21. Marjanović Matija                1500 SLO OŠ Poljčane                   3  23.5  33.0   0.0  0.00
              (2009)         0W2  0B13 1W22 0B17 1W23 0B18 +*24 0W15 0B20
 22. Papež Anej                       1500 SLO OŠ Poljčane                   2  25.5  33.5   0.0  0.00
              (2011)         0W3  0B17 0B21 +*24 1W13 0B10 0B23 0W19 0W16
 23. Poš Tian                         1500 SLO OŠ Poljčane                   2  25.5  33.0   0.0  0.00
              (2009)         0W4  0B8  +*24 0W19 0B21 0B13 1W22 0W20 0B18



                  Področno prvenstvo OŠ Podravja 2017/18 - D09
                                Ptuj, 13.12.2017

Končno stanje
                        Tit  ELO LRat FED                Točke   RPZ Soneb Zmage W-We
  1. Strelec Špela               1500 SLO OŠ Gorišnica      3.5   1.5  5.25   0.0  1.50
              (2009)         -*6  =W3  1B2  1W5  1B4 
  2. Krajnc Ana Marija           1500 SLO OŠ Črešnjevec       3   1.0  3.50   0.0  1.00
              (2011)         1W5  1B4  0W1  1B3  -*6 
  3. Šalabalija Brina            1500 SLO OŠ Črešnjevec     2.5   0.5  2.75   0.0  0.50
              (2011)         1W4  =B1  -*6  0W2  1B5 
  4. Hodnik Nina                 1500 SLO OŠ Olge Meglič      1   0.0  0.00   0.0  0.00
              (2009)         0B3  0W2  1B5  -*6  0W1 
  5. Vidovič Špela               1500 SLO OŠ Gorišnica        0   0.0  0.00   0.0  0.00
              (2009)         0B2  -*6  0W4  0B1  0W3 




Arbiter: Boris Žlender, IA
Ptuj, Slovenija, 13.12.2017
Igralni cas: 15 min