Področno ekipno tekmovanje OŠ Podravja - D12, F12, D15, F15

Datum: 15.02.2017 - 15.02.2017

Organizator: Zavod za šport Ptuj

Sistem: svicar, 5-7 kol

Igralni čas: 15 min


                             Področno tekmovanje OŠ Podravja - D12
                                          Ptuj, 15.2.2017

Končno stanje
                                Rating                              MT    Točke  MedsT  SonnT
  1. OŠ Gorišnica               1526.7                                12   13.0    0.0   96.0
       (B 3    2)(W 4    2)(B 2    2)(W 3    2)(B 4    3)(W 2    2)
     1. Horvat, Laura         0 1553 + 3. 1 + 4. 1 + 2. 1 + 3. 1 + 4. 1 + 2. 1  6.0/6   2.64
     2. Irgolič, Vita         0 1527 - 3. 2 + 4. 2 + 2. 2 + 3. 2 + 4. 2 + 2. 2  5.0/6   1.76
     3. Vogrinec, Meta        0 1500 + 3. 3 - 4. 3 - 2. 3 - 3. 3 + 4. 3 - 2. 3  2.0/6  -1.00
  2. OŠ Hajdina                 1500.0                                 8   13.0    0.0   80.0
       (W 4    3)(B 3    2)(W 1    1)(B 4    3)(W 3    3)(B 1    1)
     1. Gojkovič, Pia         0 1500 + 4. 1 + 3. 1 - 1. 1 + 4. 1 + 3. 1 - 1. 1  4.0/6   1.20
     2. Murko, Janja          0 1500 + 4. 2 - 3. 2 - 1. 2 + 4. 2 + 3. 2 - 1. 2  3.0/6   0.08
     3. Vrabl, Vanja          0 1500 + 4. 3 + 3. 3 + 1. 3 + 4. 3 + 3. 3 + 1. 3  6.0/6   3.00
     4. Vrabl, Zoja           0 1500                                            0.0/0
  3. OŠ Anice Černejeve Makole  1508.0                                 2    6.0    0.0   51.0
       (W 1    1)(W 2    1)(B 4    2)(B 1    1)(B 2    0)(W 4    1)
     1. Plavec, Iva           0 1524 - 1. 1 - 2. 1 - 4. 1 - 1. 1 - 2. 1 - 4. 1  0.0/6  -3.04
     2. Križanc Stojnšek,     0 1500 + 1. 2 + 2. 2 + 4. 2 - 1. 2 - 2. 2 - 4. 2  3.0/6   0.08
     3. Rojs, Lenka           0 1500 - 1. 3 - 2. 3 + 4. 3 + 1. 3 - 2. 3 + 4. 3  3.0/6   0.00
  4. OŠ Žetale                  1500.0                                 2    4.0    0.0   31.0
       (B 2    0)(B 1    1)(W 3    1)(W 2    0)(W 1    0)(B 3    2)
     1. Gajšek, Ana Marija    0 1500 - 2. 1 - 1. 1 + 3. 1 - 2. 1 - 1. 1 + 3. 1  2.0/6  -0.80
     2. Kodrič, Anja          0 1500 - 2. 2 - 1. 2 - 3. 2 - 2. 2 - 1. 2 + 3. 2  1.0/6  -1.92
     3. Kos, Janja            0 1500 - 2. 3 + 1. 3 - 3. 3 - 2. 3 - 1. 3 - 3. 3  1.0/6  -2.00




                               Področno tekmovanje OŠ Podravja - F12
                                          Ptuj, 15.2.2017

Končno stanje
                                Rating                              MT    SonKM  Točke  BuchT
  1. OŠ Črešnjevec 1            1628.3                                13  141.5   22.0  101.0
       (B 7    2)(W 6    4)(B 4    3)(W 2    4)(W 3    3)(B 9    3)(B11    3)
     1. Kop, Jaka             0 1638 - 7. 1 + 6. 1 + 4. 1 + 2. 1 + 3. 1 - 9. 1 +11. 1  5.0/7   0.99
     2. Sep, Matic            0 1638 + 7. 2 + 6. 2 + 4. 2 + 2. 2 - 3. 2 + 9. 2 +11. 2  6.0/7   1.66
     3. Ahec, David           0 1630 - 7. 3 + 6. 3 + 4. 3 + 2. 3 + 3. 3 + 9. 3 +11. 3  6.0/7   1.39
     4. Pinter, Matjaž        0 1607 + 7. 4 + 6. 4 - 4. 4 + 2. 4 + 3. 4 + 9. 4 -11. 5  5.0/7   0.45
  2. OŠ Gustava Šiliha Laporje  1522.3                                10  100.0   19.0  102.0
       (B 3    2)(W 9    3)(B10    4)(B 1    0)(W 5    4)(B 4    4)(W 6    2)
     1. Dovečar, Domen        0 1565 - 3. 1 - 9. 1 +10. 1 - 1. 1 + 5. 1 + 4. 1 + 6. 1  4.0/7   0.84
     2. Papotnik, Gašper      0 1500 - 3. 2 + 9. 2 +10. 2 - 1. 2 + 5. 2 + 4. 2 - 6. 2  4.0/7   1.23
     3. Onič, Gal             0 1524 + 3. 3 + 9. 3 +10. 3 - 1. 3 + 5. 3 + 4. 3 - 6. 3  5.0/7   1.58
     4. Vanček, Luka          0 1500 + 3. 4 + 9. 4 +10. 4 - 1. 4                       3.0/4   1.15
     5. Onič, Gaj             0 1500                             + 5. 4 + 4. 5 + 6. 5  3.0/3   1.58
  3. OŠ Pohorskega odreda SB    1597.5                                10   95.5   17.0  110.0
       (W 2    2)(B 8    3)(W 5    3)(W 4    2)(B 1    1)(W 7    3)(B 9    3)
     1. Lugarič, Liam         0 1710 + 2. 1 + 8. 1 + 5. 1 + 4. 1 - 1. 1 + 7. 1 + 9. 1  6.0/7   1.30
     2. Veber, Kolja Tito     0 1680 + 2. 2 + 8. 2 + 5. 2 + 4. 2 + 1. 2 + 7. 2 + 9. 2  7.0/7   2.38
     3. Šega, Tine            0 1500 - 2. 3 + 8. 3 - 5. 3 - 4. 3 - 1. 3 + 7. 3 + 9. 3  3.0/7  -0.17
     4. Ozimič, Ahac          0 1500 - 2. 4 - 8. 4 + 5. 4 - 4. 4 - 1. 4 - 7. 4 - 9. 5  1.0/7  -2.24
  4. OŠ Cirkulane-Zavrč 1       1540.5                                 8   80.0   15.0  103.0
       (B11    4)(W10    3)(W 1    1)(B 3    2)(B 7    3)(W 2    0)(B 8    2)
     1. Pravdič, Viktor       0 1603 +11. 1 +10. 1 - 1. 1 - 3. 1 + 7. 1 - 2. 1 - 8. 1  3.0/7  -0.87
     2. Golc, David           0 1551 +11. 2 +10. 2 - 1. 2 - 3. 2 - 7. 2 - 2. 2 - 8. 2  2.0/7  -1.42
     3. Kokot, Leo            0 1508 +11. 3 -10. 3 - 1. 3 + 3. 3 + 7. 3 - 2. 3 + 8. 3  4.0/7   0.66
     4. Zebec, Timi           0 1500 +11. 4 +10. 5 + 1. 4 + 3. 4 + 7. 4        + 8. 4  6.0/6   3.15
     5. Kokot, Aleš           0 1512                                    - 2. 5         0.0/1  -0.52
  5. OŠ Črešnjevec 2            1559.0                                 8   71.0   13.5   98.0
       (B 6    2)(W 7    3)(B 3    1)(W 9    2)(B 2    0)(B12  2.5)(W10    3)
     1. Horvat, Jakob Vid     0 1565 - 6. 1 + 7. 1 - 3. 1 + 9. 1 - 2. 1 w12. 1 +10. 1  3.0/6   0.13
     2. Malnar, Tim           0 1647 + 6. 2 + 7. 2 - 3. 2 + 9. 2 - 2. 2 w12. 2 +10. 2  4.0/6   0.20
     3. Malnar, Rok           0 1524 - 6. 3 + 7. 3 + 3. 3 - 9. 3 - 2. 3 r12. 3 -10. 3  2.0/6  -1.07
     4. Detiček, Aleks        0 1500 + 6. 4 - 7. 4 - 3. 4 - 9. 5 - 2. 5 l12. 4         1.0/5  -1.39
     5. Pliberšek, Anže       0 1500                                           +10. 4  1.0/1   0.50
  6. OŠ Cirkulane-Zavrč 2       1519.3                                 8   61.0   13.5   99.0
       (W 5    2)(B 1    0)(B12  2.5)(W 7    0)(W11    3)(B10    4)(B 2    2)
     1. Kokot, Lion           0 1534 + 5. 1 - 1. 1 w12. 1 - 7. 1 +11. 1 +10. 1 - 2. 1  3.0/6   0.10
     2. Žnidarič, Alen        0 1519 - 5. 2 - 1. 2 w12. 2 - 7. 2 +11. 2 +10. 2 + 2. 2  3.0/6   0.36
     3. Petrovič, Simon       0 1524 + 5. 3 - 1. 3 r12. 3 - 7. 3 -11. 3 +10. 3 + 2. 3  3.0/6   0.05
     4. Emeršič, Domen        0 1500 - 5. 4 - 1. 4 l12. 4 - 7. 4                       0.0/3  -1.35
     5. Kokot, Matej          0 1544                             +11. 4 +10. 4 - 2. 5  2.0/3   0.32
  7. OŠ Gorišnica               1527.3                                 7  112.0   15.5  105.5
       (W 1    2)(B 5    1)(W 8    4)(B 6    4)(W 4    1)(B 3    1)(B12  2.5)
     1. Antolič, Jaka         0 1519 + 1. 1 - 5. 1 + 8. 1 + 6. 1 - 4. 1 - 3. 1 w12. 1  3.0/6   0.61
     2. Kolarič, Andraž       0 1590 - 1. 2 - 5. 2 + 8. 2 + 6. 2 + 4. 2 - 3. 2 w12. 2  3.0/6  -0.00
     3. Žuran, Jan            0 1500 + 1. 3 - 5. 3 + 8. 3 + 6. 3 - 4. 3 - 3. 3 r12. 3  3.0/6   0.27
     4. Firbas, Val           0 1500 - 1. 4 + 5. 4 + 8. 4 + 6. 4 - 4. 4 + 3. 4 l12. 4  4.0/6   1.15
  8. OŠ Anice Černejeve Makole  1507.5                                 7   56.0   12.5   89.0
       (B 9    2)(W 3    1)(B 7    0)(B12  2.5)(B10    3)(W11    2)(W 4    2)
     1. Sagadin, Gašper       0 1516 - 9. 1 - 3. 1 - 7. 1 w12. 1 +10. 1 +11. 1 + 4. 1  3.0/6   0.52
     2. Lončarič, Vid         0 1500 + 9. 2 - 3. 2 - 7. 2 w12. 2 +10. 2 -11. 2 + 4. 2  3.0/6   0.45
     3. Dolenc, Vid           0 1514 - 9. 3 - 3. 3 - 7. 3 r12. 3 -10. 4 -11. 3 - 4. 3  0.0/6  -3.05
     4. Žolnir, Klemen        0 1500 + 9. 4 + 3. 4 - 7. 4 l12. 4 +10. 5 +11. 4 - 4. 4  4.0/6   1.00
  9. OŠ Poljčane 1              1550.0                                 6   72.0   12.5  104.5
       (W 8    2)(B 2    1)(W11    3)(B 5    2)(B12  2.5)(W 1    1)(W 3    1)
     1. Pivec, Žak            0 1660 + 8. 1 + 2. 1 +11. 1 - 5. 1 w12. 1 + 1. 1 - 3. 1  4.0/6   0.38
     2. Kolar, Nick           0 1500 - 8. 2 - 2. 2        - 5. 2 w12. 2 - 1. 2 - 3. 2  0.0/5  -1.87
     3. Novak, Aneja          0 1540 + 8. 3 - 2. 3 +11. 2 + 5. 3 r12. 3 - 1. 3 - 3. 3  3.0/6  -0.06
     4. Marovt, Luka          0 1500 - 8. 4 - 2. 4 -11. 3        l12. 4 - 1. 4         0.0/4  -1.85
     5. Gosak, Aleks          0 1581               +11. 5 + 5. 4               + 3. 4  3.0/3   1.17
 10. OŠ Hajdina                 1500.0                                 4   32.0    8.5   94.0
       (B12  2.5)(B 4    1)(W 2    0)(B11    3)(W 8    1)(W 6    0)(B 5    1)
     1. Gojkovič, Jan         0 1500 w12. 1 - 4. 1 - 2. 1 +11. 1 - 8. 1 - 6. 1 - 5. 1  1.0/6  -1.61
     2. Premužič Gojko, Fi    0 1500 w12. 2 - 4. 2 - 2. 2 +11. 2 - 8. 2 - 6. 2 - 5. 2  1.0/6  -1.68
     3. Hercog, Tilen         0 1500 r12. 3 + 4. 3 - 2. 3 +11. 3        - 6. 3 + 5. 3  3.0/5   0.60
     4. Mirkovič Zver, Lov    0 1500 l12. 4        - 2. 4 -11. 5 + 8. 3 - 6. 5 - 5. 5  1.0/5  -1.42
     5. Krajnc, Anej          0 1500        - 4. 4               - 8. 4                0.0/2  -1.00
 11. OŠ Poljčane 2              1503.0                                 3   45.0    8.5   96.0
       (W 4    0)(B12  2.5)(B 9    1)(W10    1)(B 6    1)(B 8    2)(W 1    1)
     1. Urlep, Robin Urban    0 1500 - 4. 1 w12. 1 - 9. 1 -10. 1 - 6. 1 - 8. 1 - 1. 1  0.0/6  -2.39
     2. Kodrič, Jurij         0 1512 - 4. 2 w12. 2 - 9. 3 -10. 2 - 6. 2 + 8. 2 - 1. 2  1.0/6  -1.77
     3. Šega, Jošt            0 1500 - 4. 3 r12. 3 + 9. 4 -10. 3 + 6. 3 + 8. 3 - 1. 3  3.0/6   0.24
     4. Velnar, Alen          0 1500 - 4. 4 l12. 4               - 6. 5 - 8. 4         0.0/3  -1.44
     5. Šabec, Jakob          0 1500               - 9. 5 +10. 4               + 1. 4  2.0/3   0.76




                     Področno tekmovanje OŠ Podravja - D15
                                  Ptuj, 15.2.2017

Končno stanje
                                Rating                              MT    Točke  MedsT  SonnT
  1. OŠ Ljudski vrt 1           1652.3                                 8    9.5    0.0   45.8
       (W 2    2)(B 5    3)(W 6    0)(W 4    2)(B 3  2.5)
     1. Kramberger, Pia       0 1735 - 2. 1 + 5. 1 - 6. 3 + 4. 1 + 3. 1  3.0/5   0.48
     2. Vidovič, Iva          0 1608 + 2. 2 + 5. 2 - 6. 1 + 4. 2 = 3. 2  3.5/5   1.09
     3. Leskovar, Maja        0 1614        + 5. 3        - 4. 3         1.0/2  -0.25
     4. Kokol, Barbara        0 1619 + 2. 3        - 6. 2        + 3. 3  2.0/3   0.79
  2. OŠ Gorišnica               1671.0                                 6    9.0    0.0   36.5
       (B 1    1)(W 4    3)(B 3    2)(B 6    0)(W 5    3)
     1. Kralj, Nika        1594 1946 + 1. 1 + 4. 1 + 3. 1 - 6. 1 + 5. 1  4.0/5   0.48
     2. Vesenjak, Zala        0 1528 - 1. 2 + 4. 2 + 3. 2 - 6. 2 + 5. 2  3.0/5   1.14
     3. Rižnar, Maša          0 1539 - 1. 4        - 3. 3 - 6. 3         0.0/3  -0.87
     4. Kociper, Anja         0 1544        + 4. 3               + 5. 3  2.0/2   0.95
  3. OŠ Cirkulane-Zavrč         1561.7                                 4    7.5    0.0   25.8
       (B 4    3)(B 6    0)(W 2    1)(B 5    3)(W 1  0.5)
     1. Golc, Mateja          0 1556 + 4. 1 - 6. 1 - 2. 1 + 5. 1 - 1. 1  2.0/5   0.52
     2. Štumberger, Andrej    0 1579 + 4. 2 - 6. 2 - 2. 2 + 5. 2 = 1. 2  2.5/5   0.28
     3. Arnejčič, Nuša        0 1550 + 4. 3 - 6. 3 + 2. 3 + 5. 3 - 1. 4  3.0/5   1.01
  4. OŠ Anice Černejeve Makole  1509.0                                 2    3.0    0.0   11.5
       (W 3    0)(B 2    0)(W 5    2)(B 1    1)(W 6    0)
     1. Lončarič, Anja        0 1527 - 3. 1 - 2. 1 + 5. 1 - 1. 1 - 6. 1  1.0/5  -0.31
     2. Rojs, Neža            0 1500 - 3. 2 - 2. 2 - 5. 2 - 1. 2 - 6. 2  0.0/5  -1.67
     3. Sagadin, Nika         0 1500 - 3. 3 - 2. 4 + 5. 3 + 1. 3 - 6. 3  2.0/5   0.36
  5. OŠ Ljudski vrt 2           1525.0                                 0    1.0    0.0    3.0
       (W 6    0)(W 1    0)(B 4    1)(W 3    0)(B 2    0)
     1. Metličar, Tjaša       0 1500 - 6. 1 - 1. 1 - 4. 1 - 3. 1 - 2. 1  0.0/5  -1.17
     2. Vidovič, Ema          0 1525 - 6. 3 - 1. 2 + 4. 2 - 3. 2 - 2. 2  1.0/5  -0.84
     3. Kramberger, Zala      0 1550 - 6. 2 - 1. 3 - 4. 3 - 3. 3 - 2. 4  0.0/5  -1.99




                     Področno tekmovanje OŠ Podravja - F15
                                Ptuj, 15.2.2017

Končno stanje
                                Rating                              MT    SonKM  Točke  BuchT
  1. OŠ Žetale                  1700.3                                14  112.5   20.5  102.5
       (B 2    3)(W 4  2.5)(B 3  2.5)(W10    4)(B 5    3)(W 7  2.5)(B 8    3)
     1. Skok, Amalija      1465 1813 + 2. 1 = 4. 1 = 3. 1 +10. 1 + 5. 1 + 7. 1 + 8. 1  6.0/7   0.99
     2. Butolen, Nejc      1276 1753 + 2. 2 + 4. 2 + 3. 2 +10. 2 + 5. 2 + 7. 2 + 8. 2  7.0/7   2.19
     3. Kos, Jernej           0 1735 + 2. 3 + 4. 3 + 3. 3 +10. 3 + 5. 3 - 7. 3 + 8. 3  6.0/7   1.03
     4. Korez, Luka           0 1500 - 2. 4 - 4. 4 - 3. 4 +10. 4 - 5. 4 = 7. 4 - 8. 5  1.5/7  -1.32
  2. OŠ Črešnjevec              1568.8                                11  106.5   19.5  103.5
       (W 1    1)(B 7    4)(W 9    4)(B 4    2)(B 8    3)(W 3  2.5)(W 6    3)
     1. Čelig, Jakob          0 1587 - 1. 1 + 7. 1 + 9. 1 + 4. 1 = 8. 1 = 3. 1 + 6. 1  5.0/7   2.19
     2. Žvižaj, Jan           0 1572 - 1. 2 + 7. 2 + 9. 2 - 4. 2 + 8. 2 + 3. 2 + 6. 2  5.0/7   2.28
     3. Šalabalija, Jaša      0 1529 - 1. 3 + 7. 3 + 9. 3 - 4. 3 = 8. 3 - 3. 3 = 6. 3  3.0/7   0.10
     4. Detiček, Gal          0 1587 + 1. 4 + 7. 4 + 9. 4 + 4. 4 + 8. 4 + 3. 4 = 6. 4  6.5/7   2.28
  3. OŠ Poljčane                1680.0                                10  108.0   18.5  104.5
       (B 5    3)(W 8    3)(W 1  1.5)(B 7  3.5)(W 4    3)(B 2  1.5)(W10    3)
     1. Marovt, Nejc          0 1787 + 5. 1 + 8. 1 = 1. 1 + 7. 1 + 4. 1 = 2. 1 +10. 1  6.0/7   1.25
     2. Bauman, Vid           0 1789 + 5. 2 + 8. 2 - 1. 2 = 7. 2 - 4. 2 - 2. 2 +10. 2  3.5/7  -1.64
     3. Bauman, Urban         0 1600 - 5. 3 + 8. 3 - 1. 3 + 7. 3 + 4. 3 + 2. 3 +10. 3  5.0/7   1.39
     4. Ambrož, Aleksander    0 1544 + 5. 4 - 8. 4 + 1. 4 + 7. 4 + 4. 4 - 2. 4 -10. 4  4.0/7   0.26
  4. OŠ Pohorskega odreda SB    1685.0                                 9   88.0   17.5  105.5
       (W 6    3)(B 1  1.5)(B 8    3)(W 2    2)(B 3    1)(W 5    3)(B11    4)
     1. Ozimič, Lovro         0 1790 + 6. 1 = 1. 1 + 8. 1 - 2. 1 - 3. 1 + 5. 1 +11. 1  4.5/7   0.06
     2. Podvršnik, Luka       0 1745 + 6. 2 - 1. 2 + 8. 2 + 2. 2 + 3. 2 + 5. 2 +11. 2  6.0/7   1.51
     3. Vrečko, Vid           0 1705 + 6. 3 - 1. 3 + 8. 4 + 2. 3 - 3. 3 + 5. 3 +11. 3  5.0/7   0.23
     4. Bolko, Sara           0 1500 - 6. 4 + 1. 4 - 8. 5 - 2. 4 - 3. 4 - 5. 4 +11. 4  2.0/7  -1.22
  5. OŠ Anice Černejeve Makole  1529.3                                 7   75.0   13.5  102.0
       (W 3    1)(B 6    2)(W11    3)(B 9    3)(W 1    1)(B 4    1)(B12  2.5)
     1. Sagadin, Tomas        0 1510 - 3. 1 + 6. 1 -11. 1 + 9. 1 - 1. 1 - 4. 1 w12. 1  2.0/6   0.44
     2. Godec, Matej          0 1560 - 3. 2 - 6. 2 +11. 2 + 9. 2 - 1. 2 - 4. 2 w12. 2  2.0/6  -0.14
     3. Koren, Matevž         0 1545 + 3. 3 + 6. 3 +11. 3 + 9. 3 - 1. 3 - 4. 3 r12. 3  4.0/6   1.36
     4. Kunej, Jan            0 1502 - 3. 4 - 6. 4 +11. 4 - 9. 4 + 1. 4 + 4. 4 l12. 4  3.0/6   0.06
  6. OŠ Ljudski vrt             1554.8                                 6   65.0   12.5   94.0
       (B 4    1)(W 5    2)(W10    1)(B12  2.5)(B 9    3)(W11    2)(B 2    1)
     1. Anžel, Anej           0 1500 - 4. 1 - 5. 1 -10. 1 w12. 1 - 9. 1 -11. 1 - 2. 1  0.0/6  -2.00
     2. Šegula, Nino          0 1719 - 4. 2 + 5. 2 +10. 2 w12. 2 + 9. 2 +11. 2 - 2. 2  4.0/6  -0.18
     3. Petrovič, Miha        0 1500 - 4. 3 - 5. 3 -10. 3 r12. 3 + 9. 3 +11. 3 = 2. 3  2.5/6  -0.14
     4. Sheng Shi, Jin        0 1500 + 4. 4 + 5. 4 -10. 4 l12. 4 + 9. 4 -11. 4 = 2. 4  3.5/6   0.62
  7. OŠ Cirkulane-Zavrč         1527.8                                 6   61.0   11.5  102.0
       (B11    2)(W 2    0)(B12  2.5)(W 3  0.5)(B10    3)(B 1  1.5)(W 9    2)
     1. Pravdič, Igor         0 1550 -11. 1 - 2. 1 w12. 1 - 3. 1 +10. 1 - 1. 1 + 9. 1  2.0/6   0.04
     2. Golc, Martin          0 1512 +11. 2 - 2. 2 w12. 2 = 3. 2 +10. 2 - 1. 2 - 9. 2  2.5/6   0.19
     3. Tušek, Timi           0 1549 +11. 3 - 2. 3 r12. 3 - 3. 3 -10. 3 + 1. 3 - 9. 3  2.0/6  -0.93
     4. Kelc, Peter           0 1500 -11. 4 - 2. 4 l12. 4 - 3. 4 +10. 4 = 1. 4 + 9. 4  2.5/6  -0.32
  8. OŠ Gorišnica               1592.0                                 6   57.0   11.5  108.0
       (B10    3)(B 3    1)(W 4    1)(B11    3)(W 2    1)(B12  2.5)(W 1    0)
     1. Starčič, Tai          0 1691 +10. 1 - 3. 1 - 4. 1 -11. 1 = 2. 1 w12. 1 - 1. 1  1.5/6  -1.13
     2. Zrnec, Tilen          0 1556 +10. 2 - 3. 2 - 4. 2 +11. 2 - 2. 2 w12. 2 - 1. 2  2.0/6  -0.35
     3. Škofič, Patrik        0 1574 -10. 3 - 3. 3               = 2. 3 r12. 3 - 1. 3  0.5/4  -1.41
     4. Černesl, Luka         0 1547 +10. 4 + 3. 4 - 4. 3 +11. 3 - 2. 4 l12. 4         3.0/5   0.63
     5. Horvat, Žiga          0 1576               + 4. 4 +11. 4               - 1. 4  2.0/3   0.80
  9. OŠ Markovci                1511.3                                 6   47.0   11.5   89.0
       (B12  2.5)(W11    3)(B 2    0)(W 5    1)(W 6    1)(B10    2)(B 7    2)
     1. Vrtačnik, Gašper      0 1522 w12. 1 =11. 1 - 2. 1 - 5. 1 + 6. 1 -10. 1 - 7. 1  1.5/6  -0.95
     2. Letnik, Nejc          0 1523 w12. 2 =11. 2 - 2. 2 - 5. 2 - 6. 2 +10. 2 + 7. 2  2.5/6  -0.21
     3. Jakomini, Nejc        0 1500 r12. 3 +11. 3 - 2. 3 - 5. 3 - 6. 3 -10. 3 + 7. 3  2.0/6  -0.83
     4. Tement, Barbara       0 1500 l12. 4 +11. 4 - 2. 4 + 5. 4 - 6. 4 +10. 4 - 7. 4  3.0/6   0.12
 10. OŠ Olge Meglič             1519.0                                 5   52.0   10.5   98.0
       (W 8    1)(B12  2.5)(B 6    3)(B 1    0)(W 7    1)(W 9    2)(B 3    1)
     1. Hodnik, Luka          0 1576 - 8. 1 w12. 1 + 6. 1 - 1. 1 - 7. 1 + 9. 1 - 3. 1  2.0/6  -0.49
     2. Papdi, Matija         0 1500 - 8. 2 w12. 2 - 6. 2 - 1. 2 - 7. 2 - 9. 2 - 3. 2  0.0/6  -1.94
     3. Benko, Alen           0 1500 + 8. 3 r12. 3 + 6. 3 - 1. 3 + 7. 3 + 9. 3 - 3. 3  4.0/6   1.60
     4. Alič, Matjaž          0 1500 - 8. 4 l12. 4 + 6. 4 - 1. 4 - 7. 4 - 9. 4 + 3. 4  2.0/6  -0.87
 11. OŠ Hajdina                 1592.5                                 4   43.0    9.5   90.0
       (W 7    2)(B 9    1)(B 5    1)(W 8    1)(B12  2.5)(B 6    2)(W 4    0)
     1. Murko, Tadej       1373 1870 + 7. 1 = 9. 1 + 5. 1 + 8. 1 w12. 1 + 6. 1 - 4. 1  4.5/6  -0.40
     2. Obreht, Blaž          0 1500 - 7. 2 = 9. 2 - 5. 2 - 8. 2 w12. 2 - 6. 2 - 4. 2  0.5/6  -1.71
     3. Jakomini, Tilen       0 1500 - 7. 3 - 9. 3 - 5. 3 - 8. 4 r12. 3 - 6. 3 - 4. 3  0.0/6  -2.54
     4. Zupanič, Tai          0 1500 + 7. 4 - 9. 4 - 5. 4 - 8. 5 l12. 4 + 6. 4 - 4. 4  2.0/6  -0.90
     5. Turk, Anej            0 1500                                                   0.0/0



Arbiter: Boris Žlender, IA                       
Tempo: 15 min