Področno prvenstvo OŠ Podravja 2016/2017

Datum: 14.12.2016 - 14.12.2016

Organizator: Zavod za šport Ptuj

Sistem: švicar 9

Igralni čas: 15 min


Področno prvenstvo OŠ Podravja 2016/2017 - F09
                                          Ptuj, 14.12.2016
Končno stanje
                       Tit  ELO LRat FED                          Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Lugarič Liam               1578 SLO OŠ Pohorskega odreda          8  39.0  50.0   0.0  2.88
         (2008)         1W5  1B14 1W7  1B22 0B2  1W4  1W3  1B6  1W8 
  2. Sep Matic                  1659 SLO OŠ Črešnjevec                 8  35.0  46.0   0.0  1.85
         (2008)         1W17 1B18 1W22 1B3  1W1  1B8  0W5  1B9  1W7 
  3. Malnar Tim                 1610 SLO OŠ Črešnjevec                 7  40.0  49.0   0.0  1.48
         (2008)         1B25 1W9  1B10 0W2  1B6  1W15 0B1  1W4  1B5 
  4. Kokot Matej                1500 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč            6  39.0  51.0   0.0  1.76
         (2009)         0W6  1B5  1W11 1B7  1W14 0B1  1W8  0B3  1W9 
  5. Marovt Luka                1500 SLO OŠ Poljčane                   6  37.5  47.0   0.0  1.97
         (2008)         0B1  0W4  1B24 1W21 1B10 1W16 1B2  1W13 0W3 
  6. Razlag Sašo                1500 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      6  36.0  47.5   0.0  1.76
         (2009)         1B4  1W15 0B9  1B18 0W3  1W10 1B11 0W1  1B14
  7. Tomažič Jan                1500 SLO OŠ Gorišnica                  5  37.5  46.5   0.0  0.82
         (2008)         1B8  1W12 0B1  0W4  0W9  1B25 1B17 1W11 0B2 
  8. Kramberger Rene            1500 SLO OŠ Olge Meglič                5  37.0  48.5   0.0  0.82
         (2008)         0W7  1B13 1W16 1B9  1B15 0W2  0B4  1W14 0B1 
  9. Kostanjevec Teo            1500 SLO OŠ Olge Meglič                5  36.5  47.5   0.0  0.86
         (2008)         1B16 0B3  1W6  0W8  1B7  1B14 1W22 0W2  0B4 
 10. Kitak Filip                1500 SLO OŠ Makole                     5  29.5  38.0   0.0  0.65
         (2009)         1B24 1W20 0W3  0B14 0W5  0B6  1W21 1B19 1B16
 11. Moharič Gašper             1500 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      5  29.0  36.0   0.0  0.50
         (2008)         0B15 1W25 0B4  1W20 1B12 1B22 0W6  0B7  1W23
 12. Kodrič Jurij               1500 SLO OŠ Poljčane                   5  28.5  36.0   0.0  0.50
         (2009)         0W14 0B7  1W13 1B19 0W11 0W17 1B16 1B23 1W15
 13. Milošič Lan                1500 SLO OŠ Olge Meglič                5  26.5  33.5   0.0  0.50
         (2008)         0W22 0W8  0B12 1W25 1B21 1B18 1W19 0B5  1W17
 14. Petek Jan                  1500 SLO OŠ Gorišnica                  4  36.0  45.0   0.0 -0.39
         (2008)         1B12 0W1  1B25 1W10 0B4  0W9  1B15 0B8  0W6 
 15. Gerečnik Nino              1500 SLO OŠ Makole                     4  33.0  42.5   0.0 -0.35
         (2008)         1W11 0B6  1W17 1B23 0W8  0B3  0W14 1B18 0B12
 16. Rom Filip                  1500 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      4  31.5  40.5   0.0 -1.00
         (2009)         0W9  +*26 0B8  1B17 1W18 0B5  0W12 1B22 0W10
 17. Lindič Urban               1500 SLO OŠ Gorišnica                  4  30.5  40.0   0.0 -0.79
         (2008)         0B2  1W19 0B15 0W16 1W24 1B12 0W7  +*26 0B13
 18. Kodrič Luka                1500 SLO OŠ Poljčane                   4  30.0  41.0   0.0 -0.79
         (2008)         1B19 0W2  1B21 0W6  0B16 0W13 1B20 0W15 +*26
 19. Pšajd Fabian               1500 SLO OŠ Olge Meglič                4  27.5  34.0   0.0 -1.00
         (2008)         0W18 0B17 +*26 0W12 1B20 1W23 0B13 0W10 1B24
 20. Šega Jošt                  1500 SLO OŠ Poljčane                   4  24.0  30.0   0.0 -1.00
         (2009)         +*26 0B10 0W23 0B11 0W19 1B24 0W18 1B25 1W22
 21. Šabec Jakob                1500 SLO OŠ Poljčane                 3.5  23.0  30.0   0.0 -1.50
         (2009)         1W23 0B22 0W18 0B5  0W13 +*26 0B10 =W24 1B25
 22. Bohinec Nino               1500 SLO OŠ Gorišnica                  3  33.0  44.0   0.0 -1.18
         (2008)         1B13 1W21 0B2  0W1  1B23 0W11 0B9  0W16 0B20
 23. Kunej Matic                1500 SLO OŠ Makole                     3  25.0  31.5   0.0 -2.00
         (2008)         0B21 1W24 1B20 0W15 0W22 0B19 +*26 0W12 0B11
 24. Mohorko Jan                1500 SLO OŠ Poljčane                   2  23.5  30.5   0.0 -3.00
         (2009)         0W10 0B23 0W5  +*26 0B17 0W20 =W25 =B21 0W19
 25. Malec Ambrož Val           1500 SLO OŠ Poljčane                 1.5  27.5  36.0   0.0 -3.35
         (2009)         0W3  0B11 0W14 0B13 +*26 0W7  =B24 0W20 0W21



                          Področno prvenstvo OŠ Podravja 2016/2017 - D12
                                         Ptuj, 14.12.2016
Končno stanje
                         Tit  ELO LRat FED                    Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Kralj Nika           IV 1292 1896 SLO OŠ Gorišnica            9  34.0  42.0   0.0  0.76
         (2005)         1W8  1B7  1W4  1B3  1W2  1B5  1B6  1W11 1W9 
  2. Kramberger Zala              1523 SLO OŠ Ljudski vrt          6  34.0  45.0   0.0  1.68
         (2007)         0B7  1W8  1B5  1W6  0B1  0W3  1W11 1B4  1W10
  3. Horvat Laura                 1511 SLO OŠ Gorišnica            6  33.0  42.0   0.0  1.81
         (2005)         0B6  1W12 1B9  0W1  1B5  1B2  0W4  1W7  1B11
  4. Irgolič Vita                 1512 SLO OŠ Gorišnica            6  32.0  41.0   0.0  1.81
         (2005)         1W12 1B6  0B1  0W5  1B10 1W9  1B3  0W2  1B8 
  5. Arnejčič Nuša                1500 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč      6  31.0  40.0   0.0  1.99
         (2007)         1W11 1B10 0W2  1B4  0W3  0W1  1B8  1B12 1W6 
  6. Vidovič Ema                  1500 SLO OŠ Ljudski vrt          5  35.0  44.0   0.0  0.99
         (2007)         1W3  0W4  1B12 0B2  1W7  1B10 0W1  1B9  0B5 
  7. Plavec Iva                   1500 SLO OŠ Makole               5  28.0  37.0   0.0  0.97
         (2006)         1W2  0W1  0B8  1W10 0B6  1B11 1W9  0B3  1W12
  8. Novak Aneja                  1500 SLO OŠ Poljčane             3  31.0  40.0   0.0 -1.03
         (2007)         0B1  0B2  1W7  0W9  0B11 1W12 0W5  1B10 0W4 
  9. Murko Janja                  1500 SLO OŠ Hajdina              3  30.0  39.0   0.0 -1.04
         (2006)         0B10 1W11 0W3  1B8  1W12 0B4  0B7  0W6  0B1 
 10. Vrabl Vanja                  1500 SLO OŠ Hajdina              3  30.0  36.0   0.0 -1.45
         (2006)         1W9  0W5  1B11 0B7  0W4  0W6  1B12 0W8  0B2 
 11. Vogrinec Meta                1500 SLO OŠ Gorišnica            2  32.0  41.0   0.0 -2.03
         (2008)         0B5  0B9  0W10 1B12 1W8  0W7  0B2  0B1  0W3 
 12. Premužič Gojko Pia           1500 SLO OŠ Hajdina              0  31.0  39.0   0.0 -4.46
         (2006)         0B4  0B3  0W6  0W11 0B9  0B8  0W10 0W5  0B7 



                           Področno prvenstvo OŠ Podravja 2016/2017 - F12
                                          Ptuj, 14.12.2016
Končno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                          Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Bauman Vid                    1746 SLO OŠ Poljčane                   9  39.0  51.0   0.0  2.61
         (2005)         1W31 1B27 1W2  1B6  1W5  1B3  1W16 1B14 1W4 
  2. Kop Jaka                      1586 SLO OŠ Črešnjevec                 8  37.5  48.5   0.0  3.38
         (2006)         1B21 1W45 0B1  1W29 1B32 1B5  1W11 1B3  1W10
  3. Rup Aljaž                1045 1635 SLO OŠ Pohorskega odreda          7  42.5  55.5   0.0  1.96
         (2006)         1B34 1W20 1B8  1W9  1B4  0W1  1B6  0W2  1B11
  4. Pivec Žak                     1646 SLO OŠ Poljčane                   6  39.0  50.5   0.0  0.56
         (2006)         1W40 1B16 0W9  1B17 0W3  1B35 1W8  1B6  0B1 
  5. Čelig Matija                  1685 SLO OŠ Črešnjevec                 6  38.5  51.0   0.0  0.09
         (2006)         1B29 1W14 1B12 1W19 0B1  0W2  0B10 1W33 1B16
  6. Ahec David                    1602 SLO OŠ Črešnjevec                 6  37.0  47.5   0.0  1.10
         (2006)         1B47 1W30 1B26 0W1  1B14 1B8  0W3  0W4  1B17
  7. Tušek Timi                    1500 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč            6  35.5  46.0   0.0  1.95
         (2006)         =B24 1W10 =B11 0W14 1B20 0W15 1B22 1W18 1B19
  8. Kolarič Andraž                1551 SLO OŠ Gorišnica                  6  35.0  44.0   0.0  1.57
         (2006)         1W44 1B36 0W3  1B18 1B19 0W6  0B4  1W26 1B15
  9. Jelen David                   1567 SLO OŠ Gorišnica                  6  34.0  44.0   0.0  1.23
         (2007)         1B41 1W28 1B4  0B3  0W16 1W32 0B15 1W12 1B14
 10. Kores Lukas                   1531 SLO OŠ Poljčane                   6  33.0  42.5   0.0  1.53
         (2006)         0W18 0B7  1W47 1B23 1W37 1B28 1W5  1B16 0B2 
 11. Pravdič Viktor                1598 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč          5.5  36.5  47.5   0.0  0.19
         (2006)         1W38 0B17 =W7  1B28 1W24 1B13 0B2  1W15 0W3 
 12. Gosak Aleks                   1569 SLO OŠ Poljčane                 5.5  34.5  44.5   0.0  0.64
         (2007)         1W23 1B18 0W5  1B31 =W13 0B16 1W27 0B9  1W24
 13. Dovečar Domen                 1543 SLO OŠ Laporje                  5.5  33.0  41.5   0.0  0.87
         (2007)         0B30 1W21 1B38 1W15 =B12 0W11 1B26 0W19 1B23
 14. Horvat Jakob Vid              1541 SLO OŠ Črešnjevec                 5  38.5  51.0   0.0  0.94
         (2007)         1W15 0B5  1W23 1B7  0W6  1B33 1B19 0W1  0W9 
 15. Malnar Rok                    1500 SLO OŠ Črešnjevec                 5  37.5  47.5   0.0  0.95
         (2005)         0B14 1W34 1W25 0B13 1W17 1B7  1W9  0B11 0W8 
 16. Golc David                    1520 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč            5  36.5  47.5   0.0  1.25
         (2006)         1B37 0W4  1B45 1W26 1B9  1W12 0B1  0W10 0W5 
 17. Vargič Tevž                   1506 SLO OŠ Ljudski vrt                5  35.5  45.0   0.0  1.09
         (2007)         1B33 1W11 0B19 0W4  0B15 1W21 1B32 1W20 0W6 
 18. Onič Gal                      1500 SLO OŠ Laporje                    5  35.5  44.5   0.0  0.98
         (2007)         1B10 0W12 1B20 0W8  1B29 0W19 1W39 0B7  1W27
 19. Pinter Matjaž                 1620 SLO OŠ Črešnjevec                 5  35.5  44.0   0.0 -0.51
         (2006)         1W43 1B39 1W17 0B5  0W8  1B18 0W14 1B13 0W7 
 20. Kokot Lion                    1523 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč            5  32.5  43.5   0.0  0.44
         (2005)         1W32 0B3  0W18 1B30 0W7  1B24 1W35 0B17 1W26
 21. Horvat Anže                   1500 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      5  27.0  37.5   0.0  0.77
         (2007)         0W2  0B13 1B46 1W42 0W27 0B17 1W40 1B28 1W31
 22. Sagadin Gašper                1505 SLO OŠ Makole                     5  27.0  35.5   0.0  0.45
         (2006)         0W26 0B23 1W41 0B37 1W30 1B40 0W7  1B25 1B35
 23. Kokot Leo                     1500 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč          4.5  32.5  41.0   0.0  0.30
         (2007)         0B12 1W22 0B14 0W10 1B42 1W29 =W25 1B38 0W13
 24. Antolič Jaka                  1516 SLO OŠ Gorišnica                4.5  32.0  41.0   0.0  0.12
         (2005)         =W7  0B26 1W36 1B25 0B11 0W20 1W28 1B39 0B12
 25. Žnidarič Alen                 1525 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč          4.5  26.5  33.5   0.0 -0.25
         (2006)         0B45 1W41 0B15 0W24 1B44 1W34 =B23 0W22 1B33
 26. Žuran Jan                     1500 SLO OŠ Gorišnica                  4  35.0  45.0   0.0 -0.08
         (2007)         1B22 1W24 0W6  0B16 1W31 1B27 0W13 0B8  0B20
 27. Petrovič Simon                1540 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč            4  31.5  44.5   0.0 -0.62
         (2005)         1B35 0W1  1B30 0W32 1B21 0W26 0B12 1W29 0B18
 28. Čeh Nejc                      1500 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      4  31.5  40.0   0.0 -0.72
         (2007)         +*48 0B9  1W40 0W11 1B34 0W10 0B24 0W21 1B43
 29. Arnuš Domen                   1500 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      4  30.5  40.5   0.0 -0.08
         (2007)         0W5  1B44 1W33 0B2  0W18 0B23 1W36 0B27 1W37
 30. Kovačec Miha                  1500 SLO OŠ Gorišnica                  4  30.0  37.5   0.0 -0.20
         (2007)         1W13 0B6  0W27 0W20 0B22 1B43 1W34 0W31 1B47
 31. Alič Matjaž                   1500 SLO OŠ Olge Meglič                4  29.5  41.0   0.0 -0.09
         (2007)         0B1  1W35 1B42 0W12 0B26 1W37 0W33 1B30 0B21
 32. Papotnik Gašper               1500 SLO OŠ Laporje                    4  29.0  38.5   0.0 -0.17
         (2007)         0B20 1W47 1W39 1B27 0W2  0B9  0W17 0B37 1W38
 33. Širec Samo                    1500 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      4  29.0  37.5   0.0 -0.64
         (2007)         0W17 +*48 0B29 1W38 1B46 0W14 1B31 0B5  0W25
 34. Emeršič Domen                 1500 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč            4  27.0  36.0   0.0 -0.29
         (2005)         0W3  0B15 1W44 1B36 0W28 0B25 0B30 1W42 1W41
 35. Onič Gaj                      1500 SLO OŠ Laporje                    4  26.5  35.0   0.0 -0.18
         (2007)         0W27 0B31 1W43 1B39 1W40 0W4  0B20 1B41 0W22
 36. Vanček Luka                   1500 SLO OŠ Laporje                    4  23.0  30.5   0.0 -0.37
         (2007)         1B46 0W8  0B24 0W34 0B38 1W47 0B29 1W44 1W39
 37. Stupan Rok                    1500 SLO OŠ Laporje                  3.5  27.5  35.5   0.0 -1.42
         (2006)         0W16 0B40 +*48 1W22 0B10 0B31 =W44 1W32 0B29
 38. Hercog Tilen                  1500 SLO OŠ Hajdina                    3  27.5  35.5   0.0 -1.27
         (2006)         0B11 1W46 0W13 0B33 1W36 0B39 1W42 0W23 0B32
 39. Premužič G Fin Luka           1514 SLO OŠ Hajdina                    3  27.5  34.5   0.0 -1.50
         (2006)         1B42 0W19 0B32 0W35 1B45 1W38 0B18 0W24 0B36
 40. Arnuš Lan                     1500 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      3  25.5  33.5   0.0 -1.79
         (2007)         0B4  1W37 0B28 1W45 0B35 0W22 0B21 0W43 +*48
 41. Kosar Gal                     1500 SLO OŠ Hajdina                    3  25.0  32.5   0.0 -1.35
         (2007)         0W9  0B25 0B22 1W43 0B47 1W45 1B46 0W35 0B34
 42. Urlep Robin Urban             1500 SLO OŠ Poljčane                   3  24.0  31.5   0.0 -1.96
         (2007)         0W39 1B43 0W31 0B21 0W23 +*48 0B38 0B34 1W46
 43. Ganzitti Luka                 1500 SLO OŠ Laporje                    3  22.5  29.0   0.0 -1.84
         (2006)         0B19 0W42 0B35 0B41 +*48 0W30 1W47 1B40 0W28
 44. Kosar Žiga                    1500 SLO OŠ Hajdina                  2.5  24.5  33.0   0.0 -2.38
         (2007)         0B8  0W29 0B34 +*48 0W25 0W46 =B37 0B36 1W45
 45. Orešič Mitja                  1500 SLO OŠ Makole                   2.5  23.0  33.0   0.0 -2.28
         (2006)         1W25 0B2  0W16 0B40 0W39 0B41 +*48 =W46 0B44
 46. Kolar Nick                    1511 SLO OŠ Poljčane                 2.5  21.0  27.5   0.0 -2.18
         (2006)         0W36 0B38 0W21 1B47 0W33 1B44 0W41 =B45 0B42
 47. Gančev Zelenik Vid            1500 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      2  26.0  33.5   0.0 -2.80
         (2006)         0W6  0B32 0B10 0W46 1W41 0B36 0B43 +*48 0W30



                        Področno prvenstvo OŠ Podravja 2016/2017 - D15
                                       Ptuj, 14.12.2016
Končno stanje
                         Tit  ELO LRat FED                      Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Skok Amalija            1276 1777 SLO OŠ Žetale                 8  36.0  45.5   0.0  1.25
         (2002)         1W6  1B5  1W13 1B4  =W2  1B9  =W3  1B7  1B10
  2. Kramberger Pia          1299 1686 SLO OŠ Ljudski vrt          6.5  36.0  47.5   0.0  0.84
         (2003)         1B3  1W10 0B4  1W9  =B1  =W7  1B6  =W5  1B12
  3. Golc Mateja                  1550 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč        6  36.5  48.0   0.0  2.08
         (2002)         0W2  1B12 =W5  1B8  =W4  1B10 =B1  1W9  =B6 
  4. Vidovič Iva             1092 1643 SLO OŠ Ljudski vrt          5.5  36.5  48.0   0.0  0.32
         (2003)         1W11 1B9  1W2  0W1  =B3  =B6  =W5  1B12 0W8 
  5. Kokol Barbara                1595 SLO OŠ Ljudski vrt          5.5  33.5  43.0   0.0  0.96
         (2003)         1B16 0W1  =B3  1W13 0B7  1W8  =B4  =B2  1W14
  6. Štumberger Andreja           1554 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč        5  34.5  44.0   0.0  1.00
         (2002)         0B1  1W16 =B7  =W10 1B13 =W4  0W2  1B11 =W3 
  7. Leskovar Maja           1223 1608 SLO OŠ Ljudski vrt            5  30.0  40.0   0.0  0.23
         (2003)         1W14 0B13 =W6  =B11 1W5  =B2  =W12 0W1  1B15
  8. Arnuš Saša                   1555 SLO OŠ Gorišnica              5  27.0  34.5   0.0  0.47
         (2004)         0B13 1W14 =B11 0W3  1B15 0B5  =W9  1W16 1B4 
  9. Kociper Anja                 1522 SLO OŠ Gorišnica            4.5  33.0  42.5   0.0  0.90
         (2004)         1W15 0W4  1B10 0B2  1W12 0W1  =B8  0B3  1W16
 10. Vesenjak Zala                1558 SLO OŠ Gorišnica            4.5  32.0  42.0   0.0  0.31
         (2004)         1W12 0B2  0W9  =B6  1W11 0W3  1B14 1B15 0W1 
 11. Rižnar Maša                  1548 SLO OŠ Gorišnica              4  27.0  34.0   0.0  0.00
         (2004)         0B4  1B15 =W8  =W7  0B10 0W14 1B16 0W6  1B13
 12. Bolko Sara                   1500 SLO OŠ Pohorskega odreda    3.5  30.0  38.0   0.0  0.00
         (2003)         0B10 0W3  1B14 1W16 0B9  1W15 =B7  0W4  0W2 
 13. Tement Barbara               1500 SLO OŠ Markovci               3  29.0  38.5   0.0  0.00
         (2004)         1W8  1W7  0B1  0B5  0W6  0B16 0W15 1B14 0W11
 14. Rojs Neža                    1515 SLO OŠ Makole               2.5  27.0  34.0   0.0  0.00
         (2004)         0B7  0B8  0W12 =B15 1W16 1B11 0W10 0W13 0B5 
 15. Lončarič Anja                1615 SLO OŠ Makole                 2  27.0  33.5   0.0  0.00
         (2004)         0B9  0W11 =B16 =W14 0W8  0B12 1B13 0W10 0W7 
 16. Sagadin Nika                 1501 SLO OŠ Makole               1.5  27.5  35.0   0.0  0.00
         (2004)         0W5  0B6  =W15 0B12 0B14 1W13 0W11 0B8  0B9 



                            Področno prvenstvo OŠ Podravja 2016/2017 - F15
                                           Ptuj, 14.12.2016
Končno stanje
                           Tit  ELO LRat FED                          Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Murko Tadej            IV 1378 1870 SLO OŠ Hajdina                    8  40.5  51.0   0.0  1.27
         (2004)         1W31 1B33 1W34 1W5  =B3  =W2  1B4  1B9  1W6 
  2. Kos Jernej                     1711 SLO OŠ Žetale                     7  42.5  53.5   0.0  2.09
         (2002)         1W42 1B19 1W17 1B4  1W9  =B1  1W6  =W3  0W5 
  3. Butolen Nejc              1246 1734 SLO OŠ Žetale                     7  40.5  51.5   0.0  1.35
         (2002)         1B40 1W12 1W16 1B10 =W1  0B4  1W11 =B2  1B20
  4. Ozimič Lovro              1198 1748 SLO OŠ Pohorskega odreda          7  38.5  49.5   0.0  1.18
         (2004)         1B35 1W39 1B7  0W2  1B29 1W3  0W1  1B14 1W10
  5. Čabrijan Vid                   1715 SLO OŠ Ljudski vrt                7  37.5  49.5   0.0  1.13
         (2002)         1B26 1W27 1W28 0B1  1W12 =B11 =W10 1W13 1B2 
  6. Podvršnik Luka            1251 1727 SLO OŠ Pohorskega odreda          6  36.5  48.0   0.0  0.14
         (2004)         1W30 0B16 1W13 1B35 1W34 1B10 0B2  1W7  0B1 
  7. Bauman Urban                   1554 SLO OŠ Poljčane                   6  36.5  46.5   0.0  1.86
         (2002)         1B25 1W9  0W4  0B11 1W17 1B38 1W19 0B6  1B16
  8. Hodnik Luka                    1551 SLO OŠ Olge Meglič                6  33.5  40.0   0.0  1.38
         (2004)         0B17 1W47 1B21 0W9  1B39 1W20 0W14 1B23 1B18
  9. Šegula Nino            IV      1734 SLO OŠ Ljudski vrt              5.5  40.0  51.5   0.0  0.00
         (2004)         1W36 0B7  1W19 1B8  0B2  1W12 1B16 0W1  =B13
 10. Vrečko Vid                     1683 SLO OŠ Pohorskega odreda        5.5  39.0  49.0   0.0  0.16
         (2004)         1B32 1W38 1B18 0W3  1B24 0W6  =B5  1W11 0B4 
 11. Čelig Jakob                    1500 SLO OŠ Črešnjevec               5.5  37.0  47.5   0.0  2.27
         (2003)         1W15 0B34 1W36 1W7  1B20 =W5  0B3  0B10 1W24
 12. Detiček Gal                    1552 SLO OŠ Črešnjevec               5.5  35.0  45.0   0.0  1.39
         (2004)         1W43 0B3  1W38 1W18 0B5  0B9  1W22 1B28 =W14
 13. Žvižaj Jan                     1529 SLO OŠ Črešnjevec               5.5  32.5  42.5   0.0  1.72
         (2003)         0W18 1B46 0B6  1W44 1B21 1W24 1W34 0B5  =W9 
 14. Grilj Martin                   1500 SLO OŠ Črešnjevec               5.5  31.5  41.5   0.0  1.87
         (2002)         0W34 1B15 1W37 0W24 1B40 1W39 1B8  0W4  =B12
 15. Černesl Luka                   1529 SLO OŠ Gorišnica                5.5  29.5  36.0   0.0  0.74
         (2003)         0B11 0W14 1B47 0B38 1W43 1W21 1B27 =W24 1B25
 16. Škofič Patrik                  1544 SLO OŠ Gorišnica                  5  37.5  48.5   0.0  1.18
         (2003)         1W23 1W6  0B3  0W20 1B28 1B22 0W9  1B17 0W7 
 17. Rajtmajer Tadej                1500 SLO OŠ Črešnjevec                 5  34.5  44.5   0.0  1.20
         (2002)         1W8  1W29 0B2  =W39 0B7  1W25 =B18 0W16 1B31
 18. Šalabalija Jaša                1500 SLO OŠ Črešnjevec                 5  34.0  43.5   0.0  1.17
         (2002)         1B13 1W24 0W10 0B12 1W35 =B34 =W17 1B26 0W8 
 19. Godec Matej                    1535 SLO OŠ Makole                     5  33.5  44.5   0.0  0.99
         (2002)         1B21 0W2  0B9  1B32 1W27 1W29 0B7  0W20 1B30
 20. Horvat Žiga                    1590 SLO OŠ Gorišnica                  5  32.5  39.5   0.0  0.00
         (2004)         1W48 0B28 1W31 1B16 0W11 0B8  1W38 1B19 0W3 
 21. Vrtačnik Gašper                1500 SLO OŠ Markovci                   5  32.0  39.0   0.0  0.86
         (2004)         0W19 1B30 0W8  1B31 0W13 0B15 1B47 1W29 1B27
 22. Razlag Tadej                   1579 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      5  29.0  37.5   0.0  0.00
         (2004)         0B27 1W42 0B35 1W25 1B30 0W16 0B12 1B32 1W28
 23. Rodošek Alen                   1500 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      5  26.5  32.5   0.0  0.84
         (2002)         0B16 0W26 1B48 0W40 1B42 1W35 1B30 0W8  1B34
 24. Zrnec Tilen                    1570 SLO OŠ Gorišnica                4.5  34.0  42.5   0.0  0.00
         (2003)         1W46 0B18 1W32 1B14 0W10 0B13 1W44 =B15 0B11
 25. Papotnik Žiga                  1500 SLO OŠ Laporje                  4.5  30.5  39.5   0.0  0.55
         (2004)         0W7  =B36 1W41 0B22 1W26 0B17 1W37 1B34 0W15
 26. Slaček Rožle                   1512 SLO OŠ Makole                   4.5  28.0  38.0   0.0  0.50
         (2003)         0W5  1B23 0B29 =W37 0B25 1W42 1B39 0W18 1W41
 27. Dovnik Damjan                  1500 SLO OŠ Laporje                    4  32.5  42.5   0.0  0.29
         (2004)         1W22 0B5  1W33 0W29 0B19 1B31 0W15 1B41 0W21
 28. Ornik Tilen                    1500 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      4  32.0  42.5   0.0  0.50
         (2002)         1W37 1W20 0B5  0B34 0W16 1W33 1B29 0W12 0B22
 29. Pravdič Igor                   1575 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč            4  30.5  38.5   0.0  0.00
         (2004)         1W47 0B17 1W26 1B27 0W4  0B19 0W28 0B21 1W40
 30. Golc Martin                    1513 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč            4  30.0  39.0   0.0  0.00
         (2004)         0B6  0W21 1B45 1W33 0W22 1B41 0W23 1B44 0W19
 31. Letnik Nejc                    1528 SLO OŠ Markovci                   4  29.5  40.5   0.0  0.00
         (2004)         0B1  1W45 0B20 0W21 1B36 0W27 1B33 1B38 0W17
 32. Novak Jakob                    1504 SLO OŠ Črešnjevec                 4  28.0  36.5   0.0  0.22
         (2002)         0W10 1B41 0B24 0W19 0B33 1W45 1B35 0W22 1B39
 33. Uršič Niko                     1564 SLO OŠ Laporje                    4  26.5  37.5   0.0  0.00
         (2004)         1W45 0W1  0B27 0B30 1W32 0B28 0W31 1B36 1W43
 34. Koren Matevž                   1573 SLO OŠ Makole                   3.5  37.0  49.0   0.0  0.00
         (2004)         1B14 1W11 0B1  1W28 0B6  =W18 0B13 0W25 0W23
 35. Čeh Nejc                       1522 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas    3.5  31.5  41.5   0.0  0.00
         (2004)         0W4  1B44 1W22 0W6  0B18 0B23 0W32 1B42 =W37
 36. Kunej Jan                      1520 SLO OŠ Makole                   3.5  27.5  33.0   0.0  0.00
         (2002)         0B9  =W25 0B11 1B43 0W31 0B37 1W40 0W33 1B48
 37. Mahorič Žiga                   1559 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas    3.5  26.0  31.5   0.0  0.00
         (2004)         0B28 1W48 0B14 =B26 0W38 1W36 0B25 =W39 =B35
 38. Kovačec Niko                   1500 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      3  32.0  41.0   0.0  0.00
         (2004)         1W41 0B10 0B12 1W15 1B37 0W7  0B20 0W31 0W46
 39. Benko Alen                     1555 SLO OŠ Olge Meglič                3  31.5  41.5   0.0  0.00
         (2004)         1W44 0B4  1W43 =B17 0W8  0B14 0W26 =B37 0W32
 40. Jakomini Nejc                  1517 SLO OŠ Markovci                   3  27.0  37.0   0.0  0.00
         (2004)         0W3  0B43 1W46 1B23 0W14 0B44 0B36 1W45 0B29
 41. Korez Luka                     1566 SLO OŠ Žetale                     3  25.5  31.0   0.0  0.00
         (2004)         0B38 0W32 0B25 1W47 1B45 0W30 1B43 0W27 0B26
 42. Sterkuš Miha                   1512 SLO OŠ Laporje                    3  25.0  32.0   0.0  0.00
         (2004)         0B2  0B22 0W44 1B46 0W23 0B26 1W48 0W35 1B47
 43. Pristov Leonard Luka           1500 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      3  25.0  31.5   0.0  0.00
         (2003)         0B12 1W40 0B39 0W36 0B15 1B46 0W41 1W47 0B33
 44. Papdi Matija                   1500 SLO OŠ Olge Meglič                3  24.0  29.5   0.0  0.00
         (2004)         0B39 0W35 1B42 0B13 1W48 1W40 0B24 0W30 0B45
 45. Obreht Blaž                    1500 SLO OŠ Hajdina                    3  24.0  28.0   0.0  0.00
         (2004)         0B33 0B31 0W30 1B48 0W41 0B32 1W46 0B40 1W44
 46. Kitek Luka Urban               1500 SLO OŠ Laporje                    3  20.5  26.0   0.0  0.00
         (2004)         0B24 0W13 0B40 0W42 1B47 0W43 0B45 1W48 1B38
 47. Furek Žiga                     1500 SLO OŠ Hajdina                    1  26.5  32.5   0.0  0.00
         (2004)         0B29 0B8  0W15 0B41 0W46 1B48 0W21 0B43 0W42
 48. Brlek Enej                     1500 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      0  24.0  30.0   0.0  0.00
         (2004)         0B20 0B37 0W23 0W45 0B44 0W47 0B42 0B46 0W36


Arbiter: Boris Žlender
WinSvicar, verzija 3.00.04 Lastnik: SD Ptuj
Ptuj, SLO, 14.12.2016, 9 kol svicar
Igralni cas: 15 minut