2. Hitropotezni šahovski turnir DU Maribora 2016

Datum: 04.02.2016 - 04.02.2016

Organizator: DU Maribor

Sponzor: DU Maribor

Sistem: svicar, 9 kol

Igralni čas: 10 minut


                2. Hitropotezni šahovski turnir DU Maribora 2016
                               Maribor, 4.2.2016

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                       Točke MBuch  Buch W-We
  1. Zajšek Franc           I 1644 1778 SLO DU Brezje                  8  40.5  51.0  3.26
              (1949)         1B7  1W22 1B11 =W5  1W4  1B6  1B3  1W10 =W2 
  2. Jurišič Vladimir       I      1673 SLO DU Brezje                6.5  38.5  50.5  2.15
              (1950)         1B13 1W20 =B6  =W3  0B5  1W19 1B17 1W7  =B1 
  3. Janžekovič Anton       I 1824 1773 SLO DU Center                6.5  37.0  48.0  1.09
              (1936)         1W25 1B28 =W4  =B2  1W9  =B10 0W1  1W16 1B7 
  4. Vizovišek Slavko      II 1853 1861 SLO DU Tabor                 6.5  36.5  48.5  0.33
              (1949)         +*34 1W21 =B3  1W18 0B1  1W22 0B7  1W6  1B10
  5. Slana Mirko           II      1943 SLO DU Brezje                  6  38.5  51.0 -1.30
              (1947)         1W16 =B14 1W17 =B1  1W2  0B7  0W6  1W8  1B9 
  6. Lazar Štefan           I      1812 SLO DU Center                  6  37.0  47.5  0.36
              (1946)         1W31 1B24 =W2  =B9  1W11 0W1  1B5  0B4  1W16
  7. Rozman Roman             1481 1598 SLO DU Slovenska Bistrica      6  36.5  47.0  3.02
              (1963)         0W1  1B30 1W27 1B15 1B22 1W5  1W4  0B2  0W3 
  8. Ristič Slavko          I      1560 SLO DU Tezno                 5.5  31.5  39.5  2.47
              (1935)         =W9  0B17 1W21 0B33 1W27 1B12 1W15 0B5  1W11
  9. Šenveter Jože         II 1503 1740 SLO DU Malečnik                5  36.5  45.0  0.31
              (1954)         =B8  1W33 1B14 =W6  0B3  1W11 0W10 1B19 0W5 
 10. Rožič Anton           II      1873 SLO DU Center                  5  35.5  46.5 -1.58
              (1935)         0B11 1W32 =B23 1W14 1B17 =W3  1B9  0B1  0W4 
 11. Vehovar Herman        II      1624 SLO DU Ruše                    5  33.0  43.5  1.24
              (1938)         1W10 1B15 0W1  1W28 0B6  0B9  1W29 1W22 0B8 
 12. Gselman Mirko         MK 1729 1549 SLO DU Malečnik                5  31.0  39.0  1.62
              (1941)         =B21 =W23 0B18 1W20 =B14 0W8  1B30 =W17 1B15
 13. Hlade Zdenko                  1500 SLO DU Brezje                  5  28.5  37.5  1.95
              (1948)         0W2  1B31 0W15 0B19 1W26 1B23 =W20 1B24 =B18
 14. Filipovič Dragan         1685 1668 SLO DU Tabor                   5  27.5  36.0  0.57
              (1950)         1B29 =W5  0W9  0B10 =W12 0B18 1W31 1B28 1W30
 15. Vekič Vojko           II 1718 1767 SLO DU Slovenska Bistrica    4.5  34.0  43.0 -2.34
              (1952)         1B19 0W11 1B13 0W7  1B28 =W16 0B8  1B20 0W12
 16. Donko Bogomir            1642 1626 SLO DU Center                4.5  34.0  43.0  0.85
              (1948)         0B5  1W19 1B20 0W22 1W29 =B15 1W18 0B3  0B6 
 17. Petre Janko            I 1721 1688 SLO DU Center                4.5  33.5  43.0 -0.59
              (1943)         =B32 1W8  0B5  1W23 0W10 1B24 0W2  =B12 =W19
 18. Iljaž Leon             I      1758 SLO DU Brezje                4.5  31.5  40.0 -1.74
              (1947)         0W24 1B25 1W12 0B4  0W19 1W14 0B16 1B29 =W13
 19. Vidonja Vlado            1583 1593 SLO DU Pragersko             4.5  31.0  40.5  0.18
              (1953)         0W15 0B16 +*34 1W13 1B18 0B2  1W28 0W9  =B17
 20. Žibrat Vlado                  1500 SLO DU Slivnica              4.5  29.5  38.5  1.26
              (1934)         1W30 0B2  0W16 0B12 1W21 1B32 =B13 0W15 1B27
 21. Šalamon Ivan          II      1728 SLO DU LI-PE                 4.5  29.0  37.5 -1.34
              (1944)         =W12 0B4  0B8  =W30 0B20 =B25 1W32 1W26 1B22
 22. Šertel Ivan           II      1669 SLO DU Tabor                   4  33.0  43.5 -0.81
              (1941)         1W27 0B1  1W29 1B16 0W7  0B4  1W24 0B11 0W21
 23. Damjanovič Tomislav           1500 SLO DU Center                  4  27.0  34.0  0.08
              (1943)         =B33 =B12 =W10 0B17 =W32 0W13 0B25 +*34 1W28
 24. Lipovšek Anton       III 1773 1576 SLO DU Laporje                 4  26.0  34.0  0.20
              (1948)         1B18 0W6  0B28 1W31 1B33 0W17 0B22 0W13 1W29
 25. Krebs Silvo           II      1597 SLO DU Center                  4  24.5  33.0 -0.25
              (1936)         0B3  0W18 0B26 +*34 0B31 =W21 1W23 =B30 1W33
 26. Gunšek Alfred         II 1673 1657 SLO DU Center                  4  22.5  29.5 -1.99
              (1942)         0W28 0B27 1W25 0B29 0B13 +*34 1W33 0B21 1W32
 27. Horvat Anton                  1500 SLO DU Malečnik              3.5  25.5  33.5 -0.44
              (1943)         0B22 1W26 0B7  =W32 0B8  0W30 +*34 1B33 0W20
 28. Rodošek Ivan                  1500 SLO DU Tezno                   3  29.5  39.0  0.12
              (1939)         1B26 0W3  1W24 0B11 0W15 1B31 0B19 0W14 0B23
 29. Mačukat Drago                 1500 SLO DU Center                  3  29.0  36.0 -0.35
              (1951)         0W14 +*34 0B22 1W26 0B16 1W33 0B11 0W18 0B24
 30. Gracej Rajko          II      1631 SLO DU LI-PE                   3  28.5  37.0 -2.43
              (1949)         0B20 0W7  0W31 =B21 +*34 1B27 0W12 =W25 0B14
 31. Ciglarič Anton                1601 SLO DU Tabor                   3  26.5  34.5 -2.06
              (1940)         0B6  0W13 1B30 0B24 1W25 0W28 0B14 0B32 +*34
 32. Kumer Franc           II      1500 SLO DU Brezje                  3  26.5  33.5  0.02
              (1944)         =W17 0B10 =W33 =B27 =B23 0W20 0B21 1W31 0B26
 33. Pleič Jure             I 1382 1684 SLO DU Malečnik                2  25.5  33.5 -3.86
              (1939)         =W23 0B9  =B32 1W8  0W24 0B29 0B26 0W27 0B25

Arbiter: Maksimiljan Dular
WinSvicar verzija 2.01.14 
Lastnik: Maksimiljan Dular
Maribor, Slovenija, 4.2.2016, 9 kol svicar
Igralni cas: 10 minut 
Datoteka: C:\turnir\2upok16\backup