10. Kolpa - open

Datum: 25.07.2015 - 25.07.2015

Organizator: Tomo Zupan Kranj

Sponzor: Turizem na vasi Kapš

Sistem: svicar, 9 kol

Igralni čas: 10 min + 5 sec


                                10. Kolpa - open
                              Prelesje, 25.7.2015

Končno stanje
                        Tit  ELO LRat FED                           Točke MBuch  Buch W-We
  1. Kastelic Marjan     FM 2340 2395 SLO ŠK Branik Maribor            8    40.0  52.0  0.86
              (1965)         1W17 1B13 1W11 1B9  =W2  1B12 1W5  1B3  =W4 
  2. Muslija Idris          2269 2263                                  7    40.5  52.5  0.72
              (1972)         1W24 1B16 1W7  1B3  =B1  1W9  0B4  1W14 =B6 
  3. Trussevich Sergey   FM 2250 2354                                  6.5  40.5  53.0 -0.53
              (1975)         1B22 1W4  =B15 0W2  1B10 1B6  1W13 0W1  1W9 
  4. Ačimovič Vasja      II 1733 2016 SLO ŠD Kočevje                   6.5  38.5  49.5  1.73
              (2001)         1W35 0B3  1W17 1B25 =W6  1B21 1W2  =B9  =B1 
  5. Gašparac Gregor     II 1766 2177 SLO ŠD Kočevje                   6.5  36.5  48.0  0.61
              (1999)         1W30 =B10 1W20 1B15 0W9  1B13 0B1  1W7  1W11
  6. Kobe Vincenc        II      1892 SLO ŠD Stari trg ob Kolpi        6    38.5  49.5  3.36
              (1946)         1W25 1B14 0W9  1B11 =B4  0W3  1B15 1W16 =W2 
  7. Bedič Slavko        MK 1967 2017 SLO ŠD Stari trg ob Kolpi        6    36.0  47.0  1.18
              (1958)         1B23 1W26 0B2  1W20 0B12 1B11 1W10 0B5  1B14
  8. Stokanovič Marjan   II 1726 2059 SLO ŠD KRKA Novo mesto           6    31.5  40.5 -0.70
              (1948)         1W31 0B20 1W10 1B29 0W13 0B16 1W21 1B24 1B12
  9. Volf Žiga           MK 2236 2196 SLO ŠD KRKA Novo mesto           5.5  42.5  54.5 -0.03
              (1987)         1B27 1W18 1B6  0W1  1B5  0B2  1W12 =W4  0B3 
 10. Volf Zdravko        II      1927 SLO ŠD Kočevje                   5.5  36.0  45.5  0.85
              (1950)         1B38 =W5  0B8  1W18 0W3  1B29 0B7  1W23 1B21
 11. Stevanič David       I 1843 2150 SLO ŠD Kočevje                   5    38.0  50.0 -1.46
              (2002)         1B19 1W12 0B1  0W6  1B22 0W7  1B27 1W17 0B5 
 12. Grabovac Rajko      II 1821 1941 SLO ŠD Kočevje                   5    36.0  47.0  1.24
              (1970)         1W37 0B11 1W31 1B14 1W7  0W1  0B9  1B13 0W8 
 13. Ačimovič Dejan       I 1892 1994 SLO ŠD Kočevje                   5    35.0  46.0  0.22
              (1968)         1B33 0W1  1B27 1W34 1B8  0W5  0B3  0W12 1B24
 14. Jakša Cvetko         I 1942 2073 SLO ŠK Trebnje BMP               5    34.5  44.5 -1.27
              (1953)         1B28 0W6  1B22 0W12 1B34 1W26 1B16 0B2  0W7 
 15. Jezidzic Gordan        2091 2091 CRO                              5    34.5  44.0 -1.19
              (1961)         1W36 1B29 =W3  0W5  0B21 1B20 0W6  1W22 =B18
 16. Ačimovič Sergej    III 1558 1981 SLO ŠD Kočevje                   5    33.5  43.5 -0.84
              (2003)         1B21 0W2  0B34 1W19 1B33 1W8  0W14 0B6  1B27
 17. Šetina Željko       II      1823 SLO ŠD KRKA Novo mesto           5    32.5  43.5  0.31
              (1949)         0B1  1W33 0B4  1W23 0B26 1W31 1B19 0B11 1W28
 18. Birk Bojan             1992 1992 CRO                              5    30.0  37.0 -0.95
              (1965)         1W39 0B9  =W30 0B10 1W25 =B24 =W29 1B20 =W15
 19. Pijanovic Dusan        1681 1681 CRO                              5    28.0  36.0  1.28
              (1958)         0W11 1B37 0W29 0B16 1W30 1B25 0W17 1B33 1B26
 20. Volf Izidor        III      1827 SLO ŠD Stari trg ob Kolpi        4.5  33.0  39.5  0.50
              (1994)         1B40 1W8  0B5  0B7  =W24 0W15 1B28 0W18 1W33
 21. Trussevich Simon            1534 SLO                              4.5  32.5  42.5  2.83
              (2004)         0W16 =B24 1W32 1B30 1W15 0W4  0B8  1B29 0W10
 22. Nareks Matic        IV      1818 SLO ŠD Savinjčan                 4.5  30.0  39.5  0.59
              (2006)         0W3  1B35 0W14 1B31 0W11 =B23 1W30 0B15 1W29
 23. Cokan Tomaž        III      1636 SLO ŠD Kočevje                   4.5  29.5  38.5  1.44
              (1962)         0W7  =B32 =W24 0B17 1W36 =W22 1B31 0B10 1W30
 24. Volf Franc          IV      1799 SLO ŠD Kočevje                   4    33.5  44.5  0.06
              (1948)         0B2  =W21 =B23 1W28 =B20 =W18 1B26 0W8  0W13
 25. Conta Roman                 1500                                  4    30.0  36.5  1.65
              (1952)         0B6  1W28 1B26 0W4  0B18 0W19 0W35 1B40 1W34
 26. Umer Zak           III 1302 1836 SLO ŠK Val - Koper               4    29.5  38.5 -1.49
              (2000)         1W32 0B7  0W25 1B36 1W17 0B14 0W24 1B35 0W19
 27. Bizjak Anej            1148 1760 SLO ŠK Triglav Krško             4    27.5  34.5 -0.07
              (2006)         0W9  1B39 0W13 1B35 0W29 1B33 0W11 1B34 0W16
 28. Umer Zara           IV 1212 1652 SLO ŠK Val - Koper               4    27.0  33.5 -0.25
              (2004)         0W14 0B25 1W39 0B24 1W35 1B34 0W20 1W32 0B17
 29. Pajek Tjaša        WII 1171 1849 SLO ŠK Trebnje BMP               3.5  33.5  42.5 -1.26
              (2005)         1B34 0W15 1B19 0W8  1B27 0W10 =B18 0W21 0B22
 30. Smolej Žiga                 1726 SLO ŠK Rimex Ilirska Bistrica    3.5  29.5  39.0 -1.23
              (2007)         0B5  1W38 =B18 0W21 0B19 1W37 0B22 1W36 0B23
 31. Marinč Primož               1643 SLO ŠK Ljubljana                 3.5  27.0  33.0 -0.50
              (2008)         0B8  1W40 0B12 0W22 1B38 0B17 0W23 1W39 =B32
 32. Pajek Anja                  1500 SLO ŠK Trebnje BMP               3.5  25.0  29.5  0.32
              (2002)         0B26 =W23 0B21 0W33 =W37 1B36 1W40 0B28 =W31
 33. Lisac Ruben                 1559 SLO ŠK Ljubljana                 3    30.0  38.0  0.13
              (2005)         0W13 0B17 1W37 1B32 0W16 0W27 1B38 0W19 0B20
 34. Krstič Franci               1500                                  3    28.5  35.0  0.87
              (1957)         0W29 1B36 1W16 0B13 0W14 0W28 1B39 0W27 0B25
 35. Kitak Luka                  1619 SLO ŠK Šmarje pri Jelšah         3    25.0  31.5 -0.91
              (2007)         0B4  0W22 1B40 0W27 0B28 1W39 1B25 0W26 0B38
 36. Drama Tien                  1674 SLO ŠK Šmarje pri Jelšah         3    24.5  29.5 -2.02
              (2007)         0B15 0W34 1B38 0W26 0B23 0W32 1B37 0B30 1W40
 37. Umer Bojan          IV      1509 SLO ŠK Val - Koper               3    22.5  27.5 -0.29
              (1968)         0B12 0W19 0B33 1W40 =B32 0B30 0W36 1W38 =B39
 38. Bizjak Alexei               1500 SLO ŠK Triglav Krško             3    20.5  26.0 -0.09
              (2008)         0W10 0B30 0W36 1B39 0W31 1B40 0W33 0B37 1W35
 39. Lisac Lev Gregor            1545 SLO ŠK Ljubljana                 1.5  23.5  28.5 -2.19
              (2005)         0B18 0W27 0B28 0W38 1B40 0B35 0W34 0B31 =W37
 40. Peče Tevž                   1500                                  0    23.0  29.0 -3.48
              (2005)         0W20 0B31 0W35 0B37 0W39 0W38 0B32 0W25 0B36

Arbiter: Blaž Kosmač
WinSvicar, verzija 2.00.03 beta
Lastnik: Tomo Zupan Kranj
Prelesje, Slovenija, 25.7.2015, 9 kol svicar
Igralni cas: 10 min + 5 sec 
Datoteka: C:\turnir\Kolpa2015\kolpa10op