Slovenija šahira, Gorenjka matira 2018

Finalni turnir: sobota, 22. December, Ljubljana

NAJVIŠJE UVRŠČENI:

 

Člani

 

Mladinci

 

Seniorji

1.

Lenič,Luka

1.

Brilej,Jaka

1.

Ule,Evald

2.

Šebenik,Matej

2.

Tisaj,Domen

2.

Kovač,Boris

3.

Gjuran,Denis

3.

Skok,Jože

4.

Šubelj,Jan

 

Mladinke

1.

Urh,Zala

 

Seniorke

 

Članice

2.

Hercog,Nuša

1.

Orel Mušič,Simona

1.

Unuk,Laura

2.

Kovač,Majda

2.

Krivec,Jana

3.

Debevec,Katarina

3.

Rozman,Monika

4.

Janželj,Lara

 

 

PARI VSI:

Četrtfinale - člani

Zlata partija

Lenič,Luka

 

Šlibar,Matjaž

2

 

0

Šebenik,Matej

 

Dobrovoljc,Vid

2

 

0

Šubelj,Jan

 

Goršek,Gregor

2

 

0

Štucl,Božo

 

Gjuran,Denis

0

 

2

Četrtfinale - članice

Unuk,Laura

 

Bajt,Hana

2

 

0

Vidic,Teja

 

Rozman,Monika

1

 

1

0:1

Skuhala,Barbara

 

Krivec,Jana

1

 

1

1/2

Hreščak,Ivana

 

Janželj,Lara

1

 

1

0:1

Polfinale - mladinci

Tisaj,Domen

 

Brinovec,David

1

 

1

1:0

Brilej,Jaka

 

Marn,Jan

1,5

 

0,5

Polfinale - mladinke

Urh,Zala

 

Grišin,Lia

2*

 

0

Hercog,Nuša

 

Šertelj,Kiani Nia

2*

 

0

Polfinale - seniorji

Ule,Evald

 

Podržaj,Ivo

2*

 

0

Kovač,Boris

 

Skok,Jože

2

 

0

Polfinale - seniorke

Kovač,Majda

 

Debevec,Katarina

2,0

0,0

 

Polfinale - člani

Lenič,Luka

 

Gjuran,Denis

2

 

0

Šebenik,Matej

 

Šubelj,Jan

1

 

1

1:0

Polfinale - članice

Unuk,Laura

 

Janželj,Lara

1,5

 

0,5

Rozman,Monika

 

Krivec,Jana

0

 

2

Finale - mladinci

Tisaj,Domen

 

Brilej,Jaka *

1

 

1

1/2

Finale - mladinke

Urh,Zala

 

Hercog,Nuša

2

 

0

Finale - seniorji

Ule,Evald

 

Kovač,Boris

2

 

0

Finale - seniorke

Simona Orel Mušič

 

Kovač,Majda

1

 

1

1:0

Finale - člani

Lenič,Luka*

 

Šebenik,Matej

1

 

1

1/2

Dvoboj za tretje mesto - člani

 

 

 

Gjuran,Denis

 

Šubelj,Jan

2

 

0

Finale - članice

Unuk,Laura

 

Krivec,Jana

2

 

0

Dvoboj za tretje mesto - članice

Janželj,Lara

 

Rozman,Monika

1

 

1

0:1

 

 

Lista prijavljenih:

Člani

Članice

Mladinci

Mladinke

Seniroji

Seniorke

1

Luka Skuhala

Barbara Skuhala

Giovanni Marchesich

Kiani Nia Šertelj

Boris Kovač

Majda Kovač

2

Denis Gjuran

Katarina Debevec

Sergej Ačimovič

Ivana Hreščak

Milorad Bulatovič

Simona Orel Mušič

3

Gregor Goršek

Lia Grišin

Martin Mohar

Nuša Hercog

Ivo Podržaj

 

4

Vladimir Slejko

Luiza Gaber

Samo Bobnar

Zala Urh

Evald Ule

 

5

Mark Vesel

Jana Krivec

Andraž Gregorič

Hana Bajt

Stanko  Podkoritnik

 

6

Andre Keglevič

Lara Janželj

David Brinovec

 

Boris Mitrovič

 

7

Jan Šubelj

Teja Vidic

Vid Dobrovoljc

 

Silvo Kovač

 

8

Matjaž Šlibar

Laura Unuk

Nejc Herega

 

Jože Skok

 

9

Jan Marn

Monika Rozman

Jaka Brilej

 

Zlatko Jeraj

 

10

Gregor Gašparac

 

Matic Nareks

 

Rihar Piskar

 

11

Matej Sušnik

 

 

 

Jožef Brežan

 

12

Dušan Brinovec

 

 

 

Zdravko Vošpernik

 

13

Domen Tisaj

 

 

 

 

 

14

David Stevanič

 

 

 

 

 

15

Matej Šebenik

 

 

 

 

 

16

Božo Štucl

 

 

 

 

 

17

Radiša Rajkovič

 

 

 

 

 

18

Luka Lenič

 

 

 

 

 

19

Igor Tisaj

 

 

 

 

 

20

Jure Škoberne

 

 

 

 

 

21

Matjaž Lovišček

 

 

 

 

 

22

Rusmir Redžič

 

 

 

 

 

 

 

Izvajalci kvalifikacijskih turnirjev:

1.      ŠD Piran in ŠD Izola – RAZPIS, 1.12., Lucija - REZULTATI

2.      ŠK Nova Gorica – RAZPIS, 12.12., Nova Gorica - REZULTATI

3.      ŠD Pomgrad Radenska - RAZPIS, 25.11., Murska Sobota - REZULTATI

4.      ŠD Železničar - RAZPIS, 12.12., Ljubljana, (ŠZS koledar) - REZULTATI

5.      ŠD Gornja Radgona - RAZPIS, 23.11., Tropovci, Tišina - REZULTATI

6.      ŠD Kočevje - RAZPIS, 7.12., Kočevje - REZULTATI

7.      ŠK Slovenj Gradec - RAZPIS, 4.12., Slovenj Gradec - REZULTATI

8.      ŠS Tomo Zupan Kranj - RAZPIS, 7.12., Kranj (ŠZS koledar) - REZULTATI

9.      ŠD Fram - RAZPIS, 12.12., Fram - REZULTATI

10. ŠK Kolektor Idrija – RAZPIS, 17.11., Žiri - REZULTATI